Nädala horoskoop – 15.-21. veebruar 2021

JÄÄR
Juriidiliste küsimustega tegelemisel ole eriti hoolikas ja kindlasti võta lubadused kirjalikult. Ükskõik, kui palju mõnda inimest usaldad, ei või sa teada, millised vaimseid, emotsionaalsed või rahalised pinged neil võivad olla, seega ära riski.

SÕNN
Kõigile ei meeldi sinu valitud suund, aga see pole tähtis. Kuula mida sõbrad ja pere sulle sel nädalal ütlevad, aga ära arva hetkekski, et pead nende nõu kuulda võtma. Sina tead kõige paremini.

KAKSIKUD
Mõned inimesed, kellega sa sel nädalal pead kokku puutuma, on kaotanud reaalsustaju. Võib-olla pead sa neile meenutama, mis on õige ja mis vale ning miks teatud asju ei tehta.

VÄHK
Eneseusk on edu võti, nii et usu sellesse, mida teed ja usu, et varem või hiljem tasub pingutamine ära. Pea meeles ka seda, et „välismaailm” on suuresti su peas toimuva peegeldus.


LÕVI
Praegu paistad olevat kõigi juures heas kirjas, mis mingil pöörasel põhjusel tekitab sinus kahtlusi. Lihtne tõde on see, et mõnele inimesele meeldid sa sellisena nagu oled, nii et ära mõtle negatiivselt ja hakka seda tähelepanu nautima.

NEITSI
Ära raiska aega lobisemisega sellest, mida kavatsed teha – lihtsalt mine ja tee seda. Sa peaksid sihtima kõrgemale kui ei kunagi varem. Miski pole sulle kättesaamatu. Miski pole võimatu. Kui midagi piisavalt tahad, siis teed nii, et see toimuks.

KAALUD
Ei, sa ei pea tegema kõike kohe, viivitamata, praegusel hetkel. Teised võivad survestada sind asju ära tegema, aga sa ei tohi lasta neil end tagant kiirustada. Töö, mis on väärt hästi tegemist, on väärt rahulikult tegemist.

SKORPION
Praegu võib olla sinu jaoks keeruline aeg ja oled kindlasti tundlikum kui tavaliselt, aga on ka aeg, kui saad enda kohta palju õppida, mis omakorda muudab pikas perspektiivis edu saavutamise tõenäolisemaks. Eneseteadlikkus on asja võti.


AMBUR
Kui keegi teine käitub halvasti või mängib lolli, ei tähenda see, et sina peaksid sama tegema. See nädal on tähtis, eriti suhete osas, nii et ära ärrita inimesi lihtsalt lõbu pärast.

KALJUKITS
Praegu on aeg oma arvamust avaldada. On aeg olla halastamatult aus. Kui sul on midagi öelda, peadki seda kõigile ütlema. Kui sa praegu ei räägi, siis hiljem kahetsed.

VEEVALAJA
See peaks olema läbinisti nauditav päev ja isegi kui pead tegelema tõsiste asjadega, on sul siiski väga lõbus. Keegi, keda kohtad inimestega suheldes või reisides, saab lähedasemaks kui lihtsalt sõber ja sellele on tore mõelda.

KALAD
Selle nädala sõnum tähtedelt on, et sa ei tohi alustada midagi, mida ei pruugi suuta lõpetada. Samuti ära anna lubadusi, mida ei pruugi suuta pidada. Kui sa ei sea endale suuri eesmärke, siis paistad heas valguses kui teed rohkem.