Nädala horoskoop – 15.-21. märts 2021

JÄÄR
Sa võid olla otsustanud selgitada välja tõe millegi kohta, mida usud teisi enda eest varjavat, aga ära hakka tavalistest olukordadest midagi fantastilist välja lugema. Sul võib olla kahtlusi, aga jäta need enda teada.

SÕNN
Vestluse käigus öeldud märkus ei pruugi olla halvasti mõeldud, aga üks inimene võib seda nii võtta. Kui ta paistab olevat solvunud, siis ütle kohe, et sa ei mõelnud midagi halba. Ära kaota sõpra tühiasja pärast.

KAKSIKUD
Ole eriti ettevaatlik raha- ja äriasjadega tegeledes. Kõik, mis kõlab liiga hästi, et tõsi olla, tõenäoliselt ei olegi, nii et ära ole liiga innukas ja kontrolli üle kõik, mida kuuled, isegi usaldusväärsetest allikatest.

VÄHK
Sa võid praegu end hästi tunda, arvates et saad tagajärgi kartmata end varasemast rohkem tagant sundida. Piitsuta ennast, kui pead, aga luba endale ka piisavalt puhkust. Tasakaal on eluliselt tähtis.


LÕVI
See, mida teised ütlevad ja teevad, võib mõjutada teie mõtlemist, kuid ikkagi on teie kohustus tagada, et asjad toimiksid õigel viisil. Eelkõige ei tohi te sel nädalal lubada rivaalidel süüdistada teid oma mannetutes ebaõnnestumistes.

NEITSI
Sel nädalal kuula nii oma mõistust kui sisehäält, eriti rahaasjades. Vahet pole, mida faktid ja numbrid ütlevad, kui su kuues meel ütleb, et miski pole õige, siis oled loll kui seda ei kuula.

KAALUD
Mingil veidral põhjusel on sul praegu kalduvus igas olukorras halvimat näha. Su ärevus kaob järgmisel nädalal, aga vahepeal pea meeles, et elu on nautimiseks ja tegelikult on kõik hästi.

SKORPION
Pole mingit põhjust end tagasi hoida. Vastupidi, peaksid otsima olukordi, mis su võimed proovile panevad, sest ainult siis taipad, kui palju suudad teha – umbes kümme korda rohkem kui praegu!


AMBUR
Sa oled alati valmis abi pakkuma, aga liigne lahkus ei pruugi järgneva seitsme päeva jooksul sulle hästi mõjuda. Ehk peaksid seekord endalt küsima, kas teised ikka on ära teeninud selle, et sa nende eest hoolitsed.

KALJUKITS
On veel napilt aega, et oma tunded teatavaks teha, aga kui jätad selle liiga hilja peale, siis libiseb võimalus käest ja uut ei saabu enam pikka aega. Ära muretse äraütlemise pärast. Teised hindavad sind kõrgelt.

VEEVALAJA
Ükskõik, mida sa kardad, pead oma hirmule nime andma, sest ainult siis suudad sellele vastu astuda ja sellest võitu saada. Tõenäoliselt pole muretsemiseks põhjust, aga isegi kui su ärevus on asja pärast, ei pea sa sellest nii suurt numbrit tegema.

KALAD
Mõned inimesed võivad väga valjuhäälselt sinu kavatsuste vastu protestida, aga ära muretse ja ära lase sel end takistada. Nad leebuvad, kui näevad, kui hästi sul läheb. Nad võivad isegi väita, et see oli nende mõte.