Nädala horoskoop – 15.-21. juuni 2020

JÄÄR
Kui te olete mingi kavaga juba alustanud, siis peate sellega lõpuni minema. Olles nii kaugele jõudnud ja investeerinud palju aega ja energiat, ei saa te nüüd sellest loobuda. Lisaks võib tulemus olla parem, kui te ootasite.

SÕNN
Keegi, keda oma konkurendiks pead, eksib sel nädalal ja sina oled õiges kohas, et sellest kasu lõigata. Kuna sa oled hea inimene, siis võib sul temast pisut kahju olla, aga ära lase sel takistada olukorra ära kasutamist. Sa väärid edu.

KAKSIKUD
Sa tahad nii palju asju teha, aga kui püüad teha kõike korraga, siis tõenäoliselt ei jõua sa kuhugi. Sa oled pinge all ainult sellepärast, et tekitad ise endas pinget. Võta rahulikult ja tee ühte asja korraga.

VÄHK
Ühest küljest soovid teha rohkem, teisest küljest tead, et töötad niigi liiga kõvasti. Ainus viis selle dilemma lahendamiseks on enne uute tegevuste juurde asumist mõnes asjast loobuda. Su aeg ja energia on hindamatud ja piiratud.


LÕVI
Te olete hetkel muretus meeleolus ja peaksite võtma endale ülesandeks ergutada sõpru ja pereliikmeid, kes ei jaga teie õnnelikke ja tegusaid väljavaateid. Te ei saa maailma muuta, kuid teil on võimalik panna mõned inimesed naeratama.

NEITSI
Ära lase latti alla ja keeldu kahtlastest või ebaausatest tegevustest. Teised võivad nautida ülejala tegemist või reeglite rikkumist, aga sina tead, et pikas perspektiivis maksab selline käitumine kätte.

KAALUD
Viimased kaks-kolm nädalat on sul olnud raskusi mõtete kogumisega, mis tähendab, et areng on olnud aeglane, aga nüüd hakkab su mõistus täiskäigul tööle ja varsti liigud vooluga kaasa. Ära tee plaane, lihtsalt tegutse.

SKORPION
Kui sul on pooleli loominguline või kunstiline projekt, siis järgmised neli kuni viis päeva on kriitilised. Kas anna endast kõik ja tee see asi ära või loobu sellest täielikult ja liigu edasi millegi uue juurde.


AMBUR
Selle nädala jooksul saadav teeb kaotused kuhjaga tasa, seega ole rõõmus. Mõnikord peab miski su elust lahkuma, et midagi uut saaks asemele tulla ja praegu paistabki nii olevat.

KALJUKITS
Kui soovid kedagi paremini tundma õppida, tõenäoliselt romantilises mõttes, siis näita talle, et oled huvitatud. Kui teed praegu õige käigu, siis võib sellest sündida ilus sõprus – ja võib-olla palju rohkemgi!

VEEVALAJA
Keskendu sellele, mis tundub sulle õige ja ära pane tähele seda, mida nn „eksperdid” sulle ütlevad, kui see sinu mõtteviisiga ei sobi. Tegelikult ei ole olemas fakte, on ainult erinevad arvamused ja sinu oma on väärt kuulamist.

KALAD
Sind saadab edu, aga see saabud palju kiiremini kui saad abi neilt, kes jagavad su ambitsioone. Meeskonnatöö on viis edasi liikuda ja loomulikult tähendab see kompromisse. Sa tead, et suudad seda!