Nädala horoskoop – 15.-21. juuli 2019

JÄÄR
Sa võid haletseda kedagi, kelle õnn paistab olevat ta maha jätnud, aga siiski on soovitatav eemale hoida ja mitte isiklikult sekkuda. Tõenäoliselt tahab universum talle midagi õpetada, hoia tee pealt eest.

SÕNN
Veendu, et sinu vastutusalal oleks kõik korras, sest kõrvalekallete korral süüdistavad konkurendid sind. Eriliselt hoolikas ole rahaasjades, veendu et iga viimane kui sent on arvel.

KAKSIKUD
See, mis juhtub homme, kui täiskuu on sinu tähemärgis, võib näida ekstreemne, aga kes ütles, et elu peab õiglane olema? Fakt on see, et teistel on võimu reegleid teha ja sinul pole, seega kohane ja jää ellu. Sa saad hakkama.

VÄHK
Võib olla tark mõte süüvida sellesse, kuidas oma igapäevaseid asju korraldad. Hakka välja mõtlema moodusi, kuidas muuta oma rutiinsed tegevused lihtsamaks ja kohustused vähem koormavaks. Üks võimalus on muidugi lasta teistel need enda eest ära teha.


LÕVI
Järgmise paari päeva jooksul ära aja asju keeruliseks ja ära lase oma emotsioonidel võimust võtta. Teised võivad ringi tormata nagu maailma lõpp oleks lähedal, aga sina jää rahulikuks ja säilita täielik enesekontroll.

NEITSI
Kas kontrollid oma emotsioone või kontrollivad emotsioonid sind? Seda pead endalt küsima ja kui vastad ausalt, siis tõenäoliselt on õige viimane variant. Ükskõik, mis juhtub, ära lase oma hirmudel oma karjääri kahjustada.

KAALUD
Sinu ideed on sama head kui teiste omad, aga millegipärast arvad, et sa pole nii tark kui su konkurendid. Nemad võivad endas vähem kahelda, aga intelligentsuse poolest oled sina kaugel ees.

SKORPION
Võid olla võitlusmeeleolus, aga ära unusta fakti, et mõned asjad on võitlust väärt, aga teised ei ole. Vali oma lahinguid hoolikalt ja eelkõige veendu, et sul on vääriline vastane.


AMBUR
Su sõnadel on rohkem kaalu kui räägid asjast ja teed seda lühidalt. Ära vaeva ennast selgitustega, ütle lihtsalt, mida mõtled ja ära lase kellelgi kahelda, et sa tegelikult nii ei mõtle. Vähemaga saavutad rohkem.

KALJUKITS
Mida vähem oma plaanidest räägid, seda parem. Hoia oma ideed endale ja ära ütle isegi parimatele sõpradele, millega tegeled. See kehtib ka töökohal. Mida vähem teised teavad, seda parem sulle.

VEEVALAJA
Usu oma unistustesse ja ära kuula neid, kes ütlevad, et su ideed on utoopilised. Nad võivad arvata, et sa oled hull, kuid sinu jaoks on kõik täiesti loogiline ja lõpuks on see ainus, mis loeb.

KALAD
Su elus on praegu piisavalt väljakutseid, aga sa ei pea igaühest probleemi tegema. Sa jõuad kiiremini edasi, kui valid oma lahinguid hoolikalt ja ei pane tähele seda, mis ei vii sind eesmärgile lähemale.