Nädala horoskoop – 15.-21. jaanuar 2024

VÄHK
Keegi, kes omab võimu, kiidab teid hästi tehtud töö eest ja teie eneseusk tõuseb mõõtmatult. Kuid ärge muutuge lohakaks. Põhjus, miks te nii head tööd tegite, seisnes selles, et planeerisite hoolikalt ja töötasite palju. Hoidke seda joont.

JÄÄR
Sul pole mitte millegi pärast muretseda, aga mingil veidral põhjusel tundub sulle, et katastroof on saabumas. Eira seda. Tõenäoliselt mängib lihtsalt su aju vingerpussi ja isegi kui on midagi juhtumas, siis pole see eriline probleem.

SÕNN
Veendu, et oma agaruses olulistele inimestele muljet avaldada, ei hindaks sa oma võimeid üle ja liiga palju ette ei võtaks. Sulle ei pruugi meeldida öelda „ei” neile, kelle toetust loodad saada, aga nad on pettunud kui sa lubadust ei täida.

KAKSIKUD
Võta aeg maha ja lae oma füüsilisi, vaimseid ja emotsionaalseid akusid. Hea uudis on see, et oled juba avaldanud muljet kellelegi mõjuvõimsale – sa ei pea enam ennast tõestama.


LÕVI
See on isiklike asjade, eriti partnerluse jaoks hea nädal. Südameasjade puhul on teil väike tõenäosus ebaõnneks ja see, et saate mõnda aega, mida te soovite, teeb teile head.

NEITSI
Nädala alguses ärritud kergesti, võimalik et põhjuseks on kerge hirm, et töökaaslane sepitseb sinu vastu vandenõud. Tõenäoliselt ei toimu midagi sellist, nii et ära tee ega ütle midagi, mis võib kolleegi päriselt sinu vastu pöörata.

KAALUD
Sa võid unistada põgenemisest ja kusagil uues kohas nullist alustamisest, aga sisimas tead, et seda ei juhtu. Keskendu olemasoleva parimal moel ära kasutamisele – sellest piisab.

AMBUR
Sa ei häbene lähedastele öelda, kui olulised nad sinu jaoks on. Täna peaks sul olema hea päev ka loomingulisteks tegevusteks, nii et lase oma kunstnikuküljel esile tulla – see toob nii sulle kui teistele palju rõõmu.

KALJUKITS
Püüa mitte raisata aega ja energiat inimestele, kes selgelt pole pingutamist väärt. Teatud isikud on alati tänamatud, ükskõik, mida teed – see on nende loomuses – nii et kui selliseid inimesi märkad, siis väldi neid nii palju kui saad.

VEEVALAJA
Tee teadlik pingutus, et olla kõrgemal väiklastest tülidest ja näe suuremat pilti. Võib tunduda, et maailma lõpp on kohe käes, aga see on sellepärast, et näed sündmusi liiga kitsast vaatenurgast. Otsi sügavamaid ja laiemaid tähendusi.

SKORPION
Mine välja ja kohtu inimestega, kes jagavad su maailmavaadet. Isiklikul tasandil on tegutsemisvõimalused piiratud, aga teistega koos saab kõik võimalikuks. Muuda oma tulevikupilti ja maailma ka.

KALAD
Kaugelt saabunud uudised teevad sind piiritult rõõmsaks ja panevad sind aru saama, et see, mille pärast oled viimastel nädalatel muretsenud, ei ole üldse oluline. Loomingus ja armuasjades pead juhtimise enda kätte haarama ja asjad liikuma panema.