Nädala horoskoop – 15.-21. august 2022

JÄÄR
Sa tundud olevat kahevahel, kas minna uue plaaniga kiiresti edasi või oodata ja vaadata, kuidas asjad kujunevad. Loodetavasti otsustad esimese variandi kasuks, sest mida kauem ootad, seda tõenäolisem on, et teised jõuavad sinust ette.

SÕNN
On mõttetu vaielda inimestega, kes keelduvad asja mõistusega võtmast. Võib olla ahvatlev nad oma suuremate teadmistega paika panna, aga milleks vaeva näha? Ükskord saavad nad aru kui lollilt nad käitusid, aga ära raiska oma aega nende peale.

KAKSIKUD
Sa oled mingis küsimuses otsuse teinud ja mida rohkem teised püüavad sind panna meelt muutma, seda rohkem tahad sa oma nägemuse järgi talitada. See sobib, kuni see nägemus on õige.

VÄHK
On normaalne olla ettevaatlik, kui on tegemist inimestega, keda te väga hästi ei tunne, kuid ärge laske sellel jõuda tasemele, kus te ei usu ühtegi sõna, mida nad räägivad, ilma ühegi põhjenduseta. Enamik inimesi, isegi võõrad, on oma tegudes siiski ausad.


LÕVI
Pead teadma, mis on oluline ja mis mitte ning mida võid kaotada kui need segi ajad. Ebaselgete motiividega inimestega tehinguid tehes ole ettevaatlik, nad võivad paha peal väljas olla.

NEITSI
Mõned hiljuti võetud riskid olid mõttetud ja ilma eesmärgita. Nüüd pead asju tasakaalustama, olles vastutustundlikum. Kõlab igavalt? Ära muretse, ei ole – tegelikult on sul lõbusam kui arvatagi oskad!

KAALUD
Ükskõik, millised plaanid oled selleks nädalaks teinud, pead leidma aega üksi olemiseks ja mõtlemiseks, mis suunas su elu liigub. Ja kui jõuad järeldusele, et mitte kuhugi, siis tuleb selles osas midagi ette võtta.

SKORPION
Ära kuula skeptikuid ja küünikuid – kui on midagi, mida teha tahad, siis lihtsalt tee seda, ükskõik kui hulljulge see teistele tundub. Praegu on aeg riskimiseks ja piiride nihutamiseks.


AMBUR
Kui pingutad, et toetada neid, keda armastad, on päev läbinisti nauditav. Mõni võib arvata, et sul jääb puudu inimlikkusest, aga ilmselgelt ei tunne nad sind hästi. Tõesta, et nad eksivad.

KALJUKITS
Sa ei pruugi olla päris kindel, et su ettevõetav tegevus õnnestub, aga oled teistele lubanud, et proovid ja ei saa neid alt vedada. Kui asi halvasti läheb, siis vähemalt sult teist korda ei paluta!

VEEVALAJA
Mine välja. Tee midagi teistsugust ja huvitavat. Praegu on suurepärane aeg teha paus rutiinsetes tegevustes ja võtta vastu väljakutse lõbutseda nii palju kui inimlikult võimalik – ja seda on palju!

KALAD
Usalda inimesi, aga kui su sisetunne hoiatab, et sind petetakse, siis peaksid ehk ettevaatlikum olema. Võimalik, et oled olnud liiga suuremeelne. Kahjuks ei saa kõiki usaldada.