Nädala horoskoop – 15.-21. aprill 2019

JÄÄR
Kui sõber või töökaaslane ütleb teile, et ta tahab midagi üksi teha, siis proovige mitte solvuda ega võtke seda kui tõrjumist. See ei ole kasulik mitte ainult neile, vaid ka teile endale. Nii ei pea te jagama oma hiilgust!

SÕNN
Ümbritsege end inimestega, kes jagavad teie väärtusi ja veendumusi. Üheskoos arukalt töötades võite muuta maailma ja lisaks on teil võimalik saada materiaalset kasu. On tore olla hea samariitlane ja teenida seejuures kasumit.

KAKSIKUD
Pole mõtet muretseda asjade pärast, mida te ei saa kontrollida. See kehtib kõigi teie eluvaldkondade kohta, kuid eelkõige sõpruse ja sotsiaalsete tegevuste kohta. Mis on tulemas, saab olema, seega osta omale pilet ja naudi sõitu!

VÄHK
Enesekindluse puudumine ei ole teie puhul eriliseks probleemiks, kuid see võib olla üks neist päevadest, mil te ei taha riskida ja sekkuda küsimustesse, mis võivad olla lahkarvamuslikud. Võib-olla on see hea. Ehk peaksite vähem tegutsema ja rohkem mõtlema.

LÕVI
Millegipärast tundub, et te ei ole võimeline oma arvamust välja ütlema. Kas see võib olla sellepärast, et te teate, et teie arvamused ärritavad teisi inimesi ja te lihtsalt ei taha tüli tekitada? Mis juhtus teie tõearmastusega?

NEITSI
Olete sel nädalal rahutu ega tea ise ka, mille tõttu. Minge kindlasti välja ja liigutage end, kuid ärge minge kodust liiga kaugele, sest muidu võib olla raske tagasi jõuda. Kuhu iganes te ka ei läheks, hoidke oma lähedastega ühendust.


KAALUD
Teie ülesanne võib tunduda väsitav, kuid kui te sellega tegelema hakkate, näete, et see pole nii tüütu, kui arvasite. Kuid see tuleb teil võimalikult kiiresti ära teha, sest kindlasti on veel lõbusamaid asju, millele keskenduda.

SKORPION
Tundub, et olete otsustanud näha halvimat igas olukorras – peate sellest kiiresti üle saama. Teie õnn sõltub täielikult sellest, millisest vaatenurgast te otsustate sündmusi näha ja hea uudis on, et see on täielikult teie kontrolli all.

AMBUR
See, mida teised ütlevad ja teevad, võib mõjutada teie mõtlemist, kuid ikkagi on teie kohustus tagada, et asjad toimiksid õigel viisil. Eelkõige ei tohi te sel nädalal lubada rivaalidel süüdistada teid oma mannetutes ebaõnnestumistes.

KALJUKITS
Olge tähelepanelik raha- ja äriasjade suhtes ning veenduge, et teid ei petaks inimesed, kes soovivad teie arvelt rikastuda. Oleks tore, kui kõik oleksid sama ausad kui teie, kuid see pole nii.

VEEVALAJA
Te võite olla oma olemuselt avatud ja aus, kuid kas on ikka tark kõigile teada anda, mida te asjadest arvate? Mõningaid asju hoitakse pigem enda teada, eriti asju, millest rivaalid ja vastased võiksid kasu lõigata.

KALAD
Keegi teie kolleegidest või äripartneritest on võtnud endale liigselt vabadust ja te olete piiripeal, et peatselt midagi ebaviisakat öelda. Kuid mõelge hoolikalt enne oma suu avamist. Kas te tõesti tahate sõda alustada?