Nädala horoskoop – 14.-20. veebruar 2022

JÄÄR
Praegu on hea aeg loovateks tegevusteks, eriti kui need nõuavad teistega suhtlemist. Veendu, et sa räägid lihtsasti arusaadavaid sõnu. Kõik pole nii targad kui sina.

SÕNN
Ülesanne võib osutuda palju raskemaks kui arvasid, aga see pole piisav vabandus alla andmiseks. Kõik, mis on määratud juhtuma, juhtub õigel ajal, nii et ole kannatlik. Läbimurre, mida vajad, ei ole kaugel.

KAKSIKUD
Võib tunduda, et su aeg ja energia on raisatud, aga see pole tõsi. Tegelikult taipad selle nädala lõpuks, et oled ootamatult kasu saanud. Pikas perspektiivis ei ole ükski pingutus asjatu. Praeguseks peaksid seda juba teadma.

VÄHK
Viimased kaks-kolm nädalat on sul olnud raskusi mõtete kogumisega, mis tähendab, et areng on olnud aeglane, aga nüüd hakkab su mõistus täiskäigul tööle ja varsti liigud vooluga kaasa. Ära tee plaane, lihtsalt tegutse.


LÕVI
Ümbritsege end inimestega, kes jagavad teie väärtusi ja veendumusi. Üheskoos arukalt töötades võite muuta maailma ja lisaks on teil võimalik saada materiaalset kasu. On tore olla hea samariitlane ja teenida seejuures kasumit.

NEITSI
Mingil veidral põhjusel ei suuda sa peale hakata projektiga, mida oled juba mõnda aega planeerinud. Võimalik, et universum püüab sulle midagi öelda. Võib-olla ei ole praegu õige aeg alustada. Kuhu sul kiiret on? See võib oodata.

KAALUD
Ära tunne end süüdi milleski, mida sina ei põhjustanud. Jah, olukord võib olla emotsionaalne katastroof, kuid pole sinu süü, et mõned inimesed ei suuda ennast kontrollida. Aita, kuidas saad, aga ära võta süüd enda peale.

SKORPION
Sul on harva nii palju kohustusi olnud. Harva on su kohustused olnud nii vaevarikkad. See on halb uudis. Hea uudis on see, et sul elus on inimesi, kes ulatavad meelsasti abikäe – pead ainult küsima. Kui su ego selle välja kannatab?


AMBUR
Sa üllatud, kui kiiresti ja lihtsalt asjad tehtud saad, seega ära sisenda endale, et oled liiga kaugele maha jäänud, sest sa pole. Saa igavate asjadega varakult ühele poole ja ülejäänud päeva lõbutse.

KALJUKITS
Alusta midagi uut, huvitavat, seikluslikku, midagi mis aitab sul maailma oma jälje jätta. Ära muretse, et teatud inimesed ei kiida seda heaks – see on kindel märk sellest, et teed midagi väärtuslikku.

VEEVALAJA
Midagi, mida oma reisidel näed või kuuled, võib olla just see, mida oled oodanud. Isegi kui see nii ei ole, on sul ikkagi väga lõbus ja seda pole viimasel ajal juhtunud. Ära kahtle endas mingil moel. Ole see, kes oled.

KALAD
Sa pead tegelema tõsiste isiklike probleemidega, millega ei kannata oodata, seega ütle oma sõpradele, et mõnda aega näevad nad sind harvem. Kõigepealt saa oma emotsioonid korda, siis mine välja ja lõbutse sõpradega.