Nädala horoskoop – 14.-20. september 2020

JÄÄR
Sul on praegu nii palju valikuid, et võib olla raske teada, millest alustada. Parima tulemuse saad kui veedad võimalikult palju aega inimestega suheldes. Uued tutvused toovad uusi võimalusi nii töö- kui armuasjades.

SÕNN
Su mõistus on praegu erakordselt aktiivne ja see on hea, aga kirjuta kindlasti kõik mõttevälgatused üles, muidu võid need õhtuks unustada. Kanna kogu aeg pastakat ja märkmikku kaasas.

KAKSIKUD
Autoriteetne inimene paneb sind proovile, kõige tõenäolisemalt palub teadlikult sul lahendada probleemi, mis sind mugavustsoonist välja viib. Ära muretse, ta ei oota, et sa selle „õigesti” lahendaksid, vaid tahab lihtsalt näha, et sa ei satu paanikasse.

VÄHK
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.


LÕVI
On aeg suurpuhastuseks. Su elus on palju asju, mida sa enam ei vaja, seega tee nimekiri ja vabane neist ühekorraga. Kui asjasse tõsiselt suhtud, võid olla üllatavalt halastamatu.

NEITSI
Kui tunned, et pead välja minema ja lõbutsema, siis tee seda ning ära tunne vähimatki süüd. Jäta mured seljataha ja tee seda, mis paneb sind rõõmustama, et elad. Elu peab lõbus olema.

KAALUD
Vihavaenu ja võimuvõitlust on kõige parem vältida, isegi kui see tähendab, et peate mõnda aega üksi hakkama saama. Ärge tehke mingil juhul seda viga, et valite pooli – pikemas perspektiivis võivad siis mõlemad teie vastu pöörduda.

SKORPION
Enne kui nõustud mingis projektis osalema, veendu, et tead, millesse end segad. Sul peab olema uute partnerite ja kolleegidega sarnane mõtteviis. Kui ei ole, siis jäta see projekt vahele.


AMBUR
Väldi igasugust negatiivset mõtlemist. Kui lased kas või väiksel kahtluseussil oma pähe pugeda, siis kasvab see murettekitavalt kiiresti ja enne kui arugi saad, hakkad mõtlema, et maailmalõpp on tulekul. Fakt on see, et sul pole millegi pärast muretseda.

KALJUKITS
Teil on igati õigus kellegi peale pahane olla, kuid kuna te olete heasüdamlik inimene, siis te võite lubada neil lihtsalt õigete sõnadega end puhtaks pesta. See oleks viga. Ärge olge nii andestav.

VEEVALAJA
Uue nädala alguses püüa olla kaaslaste ja lähedastega avatum. Kui pingutad, siis leiad üsna kergesti sõnad, mida pole viimastel nädalatel kasutanud – sõnad, mis parandavad suhetes mõrad, mis pole midagi muud kui arusaamatused.

KALAD
Kõik teevad vigu ja kõik soovivad mõnikord, et nad saaksid tehtu tagasi võtta. Pea seda meeles ja ära ole enda vastu liiga karm, kui taipad, et sa oleksid saanud teha rohkem või paremini. Sa oled kõigest inimene.