Nädala horoskoop – 14.-20. oktoober 2019

JÄÄR
See, mille pärast praegu muretsed, ei vääri aega ega pingutust. Mõne päeva pärast tagasi vaadates mõtled, kuidas sa ometi millegi nii tühise pärast nii palju ärritusid. Nii et, milleks üldse muretseda?

SÕNN
Käes on aeg edasi liikumiseks, ilma kahetsuste ja tagasivaatamiseta ning ilma lubadusteta ebaõnnestumise korral tagasi minna. Tõmba liivale joon, astu sellest üle ja võta vastu oma uus mina ja uus tulevik, mida plaanisid.

KAKSIKUD
Võib tunduda nagu tantsiksid teiste pilli järgi, aga miks see peaks halb olema? Mõnikord on tore end lõdvaks lasta ja lasta teistel muretseda, kuhu edasi liikuda ja mida järgmisena teha. Elu ei pea olema draama.

VÄHK
Juhuseid ei ole olemas ja mida rohkem teatud asju juhtub, seda rohkem peaksid kahtlustama. Õnneks ei ole sa nii kergeusklik kui mõned arvavad, nii et petta sind tõenäoliselt ei õnnestu.


LÕVI
Lõpeta muretsemine väikeste asjade pärast, mis võivad, aga ei pruugi, valesti minna ja keskendu sellele ühele suurele asjale, mille õnnestumist kõige enam soovid. Kui keskendud oma mõttejõuga ühesainsas suunas, siis võid imet teha.

NEITSI
Võib olla tõsi, et mida kõrgemale ronid, seda kõrgemalt kukud, aga ära lase sel takistada end mäetipu või isegi tähtede poole pürgimast. Elu peab olema seiklus, nii et jäta hirm ja kahtlused selja taha ning ole see, kes olema pead.

KAALUD
Ükskõik, millised plaanid oled selleks nädalaks teinud, pead leidma aega üksi olemiseks ja mõtlemiseks, mis suunas su elu liigub. Ja kui jõuad järeldusele, et mitte kuhugi, siis tuleb selles osas midagi ette võtta.

SKORPION
Sa ei pea minemiseks ja tulemiseks luba küsima. See on sinu elu ja sul on õigus elada seda nii nagu soovid ning kui mõnele see fakt ei meeldi, siis on ehk aeg need inimesed oma elust kõrvale jätta. Vabadus on kõige olulisem.


AMBUR
Ära raiska oma aega ega energiat kellelegi, kes sulle närvidele käib. Sa kipud aeg-ajalt liialdama ja kui lased sel väiksel vaenulikkusel edasi kesta, võib sellest areneda midagi päris ohtlikku. Kõnni lihtsalt minema.

KALJUKITS
Äripartnerid ja töökaaslased on praegu eelisseisus ning kui oled tark, siis lased neil teha mis iganes otsuseid, mida nad tahavad. Aga samas pead olema kindel, et sina süüdi ei jää, kui midagi valesti läheb.

VEEVALAJA
Kuigi peaksid end uue nädala alguses hästi tundma, soovitame sul mitte üle pingutada, sest tagajärjed võivad olla valusad. Samuti küsi endalt mõned küsimused selle kohta, mis suunas su elu liigub.

KALAD
Sul on õigus uskuda, mida iganes soovid ja see, kes püüab vastupidist väita, ei ole su sõber ning sa ei tohi raisata aega temaga vaidlemisele. Kindlasti kasuta oma õigust mõelda, rääkida ja käituda nii nagu sina õigeks pead.