Nädala horoskoop – 14.-20. november 2022

JÄÄR
Pole mõtet närvi minna millegi pärast, millega sa ei saa midagi ette võtta. Sa ei pruugi saada muuta asju sotsiaalsel või poliitilisel tasandil, küll aga isiklikul. Ole lihtsalt parem inimene.

SÕNN
Võta prioriteediks ära leppida kellegagi, kellega hiljuti tülli läksite. Tõenäoliselt on sul tõsiselt kahju, et vihastusid millegi tagantjärele vaadates täiesti tühise pärast. Te saate mõlemad sellest üle.

KAKSIKUD
Ära peida ennast tuppa – mine välja ja näita kõigile, kes on staar. Sa oled sündinud šõud tegema, olema suurem kui elu ise, nii et miks sa kardina tagant piilud?

VÄHK
Sel nädalal sihi kõrgemale ja usu, et suudad luua midagi võrratut. Teised võivad väita, et su plaanid on liiga suured, aga see pole tõsi. Universum näitab, et sinu jaoks ei ole piire olemas.


LÕVI
Kellegi negatiivne suhtumine mõjutab su meeleolu rohkem kui julged tunnistada, nii et kui oled mõelnud partnerluse lõpetada, siis nüüd on aeg otsustada. Ära muretse partneri pärast, sinu meelerahu on see, mis loeb.

NEITSI
Praegu on kõige tähtsam oma iseseisvus maksma panna. Kui lubad teistel ennast käsutada, siis jääb neile mulje, et oled nõrk ja nad teevad igal võimalusel su elu õnnetuks. Ära lase sel juhtuda.

KAALUD
Su sõnadel on rohkem kaalu kui räägid asjast ja teed seda lühidalt. Ära vaeva ennast selgitustega, ütle lihtsalt, mida mõtled ja ära lase kellelgi kahelda, et sa tegelikult nii ei mõtle. Vähemaga saavutad rohkem.

SKORPION
Oled viimaks väsinud suhtest, milles on olnud mõõnu rohkem kui tõuse ning oled nüüd valmis selle ära lõpetama. Võid natuke kahetseda, aga sisimas tead, et selle suhteta on sul parem.


AMBUR
Ära heitu, kui su tegevus ei too oodatud tulemusi, see on siiski hea kogemus, mis võib sind juhtida uues kasulikus suunas, millele muidu poleks mõelnudki. Sa teed edusamme.

KALJUKITS
Võib juhtuda, et pead loobuma millestki endale kallist, aga sa ei põe selle pärast eriti – tegelikult võib sellest vabanemine sulle isegi salaja rõõmu teha. Siiski oled õnnelikum kui inimesed sind mõneks ajaks rahule jätavad. Sulle meeldib iseenda seltskond.

VEEVALAJA
Te peate nüüd meeles pidama, et ajudest on alati rohkem kasu, kui musklirammust. Olenemata sellest, kui võimas või heade tutvustega vastane on, te võite neist parem olla, kasutades lihtsalt oma ülimuslikku intellekti.

KALAD
See, kuidas praegu teisi inimesi kohtled, määrab selle, kuidas nemad hiljem sind kohtlevad, nii et suru maha tung öelda midagi, mis võib teised sinu vastu pöörata. Tee, mis suudad, et rahulikuks jääda ja kõigiga häid suhteid hoida.