Nädala horoskoop – 14.-20. juuni 2021

JÄÄR
Järgmise paari päeva jooksul ära aja asju keeruliseks ja ära lase oma emotsioonidel võimust võtta. Teised võivad ringi tormata nagu maailma lõpp oleks lähedal, aga sina jää rahulikuks ja säilita täielik enesekontroll.

SÕNN
Allakäiguteel olnud sõprus muutub taas tugevamaks. Seekord veendu, et see ka jääks tugevaks. Pead leppima sellega, et teatud valdkondades on teil alati erinevad vaatenurgad.

KAKSIKUD
Kui keegi teile abi palub, siis teete kõik selleks, et neid aidata. Kuid ärge minge nii kaugele, et kulutate kogu oma aja ja energia nende probleemidele ja jätate enda omad unarusse. Ja olge oma kulutuste suhtes tähelepanelik.

VÄHK
Keegi, kellega koos töötad või äri ajad, pole sinuga päris aus. Enne kui ühise ettevõtmisega edasi liigute, küsi, milline taust ja tulevikuplaanid tal on.


LÕVI
Miks sa ei saa elult seda, mida tahad? Kui oled aus, pead tunnistama, et see on sellepärast, et kulutad liiga palju aega tühistele asjadele. Pühendu oma oskuste arendamisele.

NEITSI
Et saada kodus või tööl seda, mida tahad, pead andma teistele inimestele vastu seda, mida nemad tahavad. Ära tee midagi, mis on sinu põhimõtete vastane, sest isegi kui olukorrast edukalt välja tuled, hakkab su südametunnistus piinama.

KAALUD
Võid olla võitlusmeeleolus, aga ära unusta fakti, et mõned asjad on võitlust väärt, aga teised ei ole. Vali oma lahinguid hoolikalt ja eelkõige veendu, et sul on vääriline vastane.

SKORPION
Ära raiska aega muretsemisele asjade pärast, mida oled teinud või pead veel tegema. Tõenäoliselt naudid eesolevat nädalat rohkem, kui elad hetkes ja reageerid sündmustele, selle asemel, et püüda neid tekitada.


AMBUR
Võib juhtuda, et pead loobuma millestki endale kallist, aga sa ei põe selle pärast eriti – tegelikult võib sellest vabanemine sulle isegi salaja rõõmu teha. Siiski oled õnnelikum kui inimesed sind mõneks ajaks rahule jätavad. Sulle meeldib iseenda seltskond.

KALJUKITS
Kõik eksivad, nii et ära piitsuta ennast, kuna tegid midagi valesti. Oluline on, et said aru, kus vea tegid ja teed nii, et seda enam ei juhtuks. Ebaõnnestumine võib sageli olla edu aluseks.

VEEVALAJA
Sa võid olla praegu pakkumistest üle kuhjatud, kuid ei saa neid kõiki vastu võtta, seega ole nutikas ja vali kaks või kolm, mis kõige tõenäolisemalt sind kõige kiiremini eesmärgini viivad. Muidugi eeldusel, et sul üldse on eesmärk.

KALAD
Sul on õigus uskuda, mida iganes soovid ja see, kes püüab vastupidist väita, ei ole su sõber ning sa ei tohi raisata aega temaga vaidlemisele. Kindlasti kasuta oma õigust mõelda, rääkida ja käituda nii nagu sina õigeks pead.