Nädala horoskoop – 14.-20. detsember 2020

JÄÄR
Mida rohkem teised sulle ütlevad, et midagi pole võimalik teha, seda rohkem sa seda teha tahad. Aga pead jääma seaduse ja eetika piiridesse. Kui hakkad susserdama, siis kasutavad su vaenlased seda ära, et su mainet kahjustada.

SÕNN
Oled tegemistega liiga tihedalt seotud ja pead astuma sammu tagasi, et näha realistlikku pilti sellest, kuidas sul läheb ja mida pead järgmisena tegema. Küsi usaldusväärselt sõbralt, mida tema arvab – see võib olla õpetlik.

KAKSIKUD
Võib näida, et etapp või tsükkel su elus on lõpule jõudmas, ja võib-olla ongi, aga pole mingit põhjust kurvastada. Mõtle mõnda aega sellele, mida see tähendab, aga lõbutse ka.

VÄHK
Keegi, kes omab võimu, kiidab teid hästi tehtud töö eest ja teie eneseusk tõuseb mõõtmatult. Kuid ärge muutuge lohakaks. Põhjus, miks te nii head tööd tegite, seisnes selles, et planeerisite hoolikalt ja töötasite palju. Hoidke seda joont.


LÕVI
Sel nädalal võta prioriteediks teiste inimeste jaoks asjade tegemine. Mida praegu oma pere ja sõprade heaks teed, teevad nemad tulevikus sinu heaks. Sa ei pea tooma suuri ohvreid, lihtsalt aita neid, kes seda vajavad.

NEITSI
Kui midagi piisavalt tahad, siis leiad mooduse selle saamiseks, ükskõik kui palju takistusi su teele asetatakse. Mis iganes väljakutseid kohtad, oled nendega tegelemiseks piisavalt suur ja tugev – need isegi toovad sinus parima välja.

KAALUD
Millal sa viimati endale uusi eesmärke seadsid? Tõenäoliselt oled rõõmsalt laiselnud ja vooluga kaasa läinud, aga nüüd pead endalt rohkem nõudma. Mida sa teeksid kui õnnestumine oleks kindel? Tee seda.

SKORPION
Sõbrale või töökaaslasele osutatud teenel saavad olema kaugeulatuvad tagajärjed nii tema kui sinu jaoks. Väike ohverdus praegu võib tuua hiljem suurt kasu, nii et jäta oma vajadused praegu kõrvale ja anna end teise teenistusse.


AMBUR
Su pea võib olla ideid täis, aga parimate tulemuste saavutamiseks pead keskenduma kahele või kolmele asjale, millest sulle kõige rohkem kasu on. Ükskõik kui palju ideid sul on, su energiavarud on piiratud, nii et tegele sellega, millest kõige rohkem kasu on.

KALJUKITS
Pead tõsiselt pingutama, et oma kaaslaste ja pereliikmetega suhted korda saada. Sa võib-olla ei taha esimest sammu teha, aga kui teed, siis sa ei kahetse seda. Näita, et oled valmis asju selgeks rääkima.

VEEVALAJA
Teatud inimgrupp võib tunduda sinuga võrreldes täiesti teistsugune, kuid teil on rohkem ühist kui arvad. Sel nädalal juhtub midagi, mis näitab sulle, et peaksite sagedamini koos töötama ja naerma.

KALAD
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul muutub su tuju silmnähtavalt. Kui varem olid ülierutunud ja pinges, siis varsti oled lõdvestunud ja muretu. Ära võta elu liiga tõsiselt. Lõbutsemine on oluline.