Nädala horoskoop – 13.-19. veebruar 2023

JÄÄR
Praegu paistad olevat tavalisest rohkem lõõgastunud, ka üldises mõttes, aga eriti armuasjades ja see on hea. Samuti tundud palju vähem muretsevat selle pärast, mida teised sinust arvavad. Kui see tundub sulle õige, siis jätka nii!

SÕNN
Sa peab taasavastama oma kire projekti vastu, mis algas hästi, aga vajus ära kui teised asjad peale tulid. See ei pea olema täitumatu fantaasia, on veel aega sellest edulugu teha.

KAKSIKUD
On lihtne kaasa tunda inimesele, kellel on parajasti rasked ajad, kuid tegelikult on see peamiselt nende endi süü, nii et ärge sellepärast kurvastage. Aidake neid igati lahenduse leidmisel, kuid ärge võtke endale selle eest vastutust.

VÄHK
See ei loe, et teised ei usu sellesse, mida teed – ainus, mis loeb, on see, et sa ise endasse usud. Kogu maailm võib olla sinu vastu, aga sa ujud ikka pinnale.


LÕVI
Veendu, et sa ei sega end millessegi, millest ei saa hiljem lahti öelda, eriti kui asi puudutab raha. Enamasti saad oma instinkte usaldada, aga seekord võib olla see üks kord tuhandest kui nad sind alt veavad.

NEITSI
Sul paistab olevat impulsiivsem tuju, mis võib kaasa tuua midagi head… või halba. Satud riskantsetesse olukordadesse – nagu sulle meeldib – aga tead, kuidas nendega hakkama saada.

KAALUD
On sotsiaalselt nauditav päev, aga mõned su sõbrad võivad olla vihased, et veedad uute tuttavatega rohkem aega kui nendega. Neil võib õigus olla, aga sa ei saa midagi parata, et nii populaarne oled.

SKORPION
Mõni arvab, et veedad liiga palju aega elu nautides ja liiga vähe oma töö ja kohustustega tegeledes. Võib-olla on neil õigus, aga sa ei hakka oma eluviisi muutma. Ütle neile, et tegelegu oma asjadega. Veel parem, ära lihtsalt pane neid tähele.


AMBUR
Sul on võitjaloomus, kuid kas kasutad seda piisavalt hästi ära? Sinu sünnikaart õhutab sind tõsiselt oma elu paremaks muutmisega tegelema – võid selle käigus isegi maailma muuta.

KALJUKITS
Tööandjate ja teiste tähtsate inimestega suhtlemine võib järgmisel paaril päeval olla konarlik. Kas ütlesid midagi valesti? Pea meeles, mis sinu jaoks on hea nali, võib teisele kõlada isikliku solvanguna.

VEEVALAJA
Praegu on soodne aeg rahaasjadega tegemiseks. Kui oled mõistlik ja tegutsed targalt, siis su rahaline olukord kindlasti paraneb. Mõtle ka tulevikule: kuidas praegu investeerida, et hiljem rohkem raha oleks?

KALAD
Suuremas plaanis ei ole õnne tegelikult olemas: lõpuks saame me kõik selle, mida väärime. Pidage seda meeles, kui keegi ütleb teile, et te ei vääri oma õnne. Vastupidi, mitte keegi ei vääri seda rohkem.