Nädala horoskoop – 13.-19. september 2021

JÄÄR
Kõik loomingulised tegevused õnnestuvad hästi, aga oleks veel parem kui pühendaksid teised inimesed oma plaanidesse. Sõbrad ja pereliikmed tahavad sind aidata, aga ei taha su isiklikku ruumi sisse tungida.

SÕNN
Mõnikord võib tunduda, et te ei ole kuigi palju saavutanud , kuid mõne päeva jooksul ilmnevad selged märgid, et olete suure läbimurde äärel. Keskenduge tulevikule ja tehke seda, mis teile meeldib.

KAKSIKUD
Järgmise nädala jooksul leiad end üha rohkem oma karjäärile ja pikaajalistele plaanidele mõtlemast. Vajadus raha teenida võib motiveerida, aga kõige tähtsam on, et teeksid tööd, mida armastad.

VÄHK
Tehke sel nädalal teistele head, eriti neile, kes on mõnevõrra vähem õnnelikud kui teie. Ükskõik, millised teie enda probleemid võivad olla, on miljoneid, võib-olla miljardeid, kes teiega heal meelel kohad vahetaksid.


LÕVI
See peaks olema teie jaoks lõbus aeg, kuid on üks ebameeldiv asjaolu, millega tuleb silmitsi seista. Hea uudis on see, et kui te otsustate probleemiga tegeleda, ei ole see nii halb kui te kardate, nii et võtke nüüd julgus kokku ja tegutsege.

NEITSI
Mingil põhjusel paistad uskuvat, et sind ümbritsevad vaenlased, et kogu maailm on sinu vastu. Lõpeta rumalad kujutelmad ning vaata vahelduseks asja helget poolt. Elu on su enda kätes.

KAALUD
Kui pingutad, et toetada neid, keda armastad, on päev läbinisti nauditav. Mõni võib arvata, et sul jääb puudu inimlikkusest, aga ilmselgelt ei tunne nad sind hästi. Tõesta, et nad eksivad.

SKORPION
Miks on sul nii palju kahtlusi? Ja miks sa lased neil kahtlustel end tagasi hoida? Pead olema ambitsioonikam. Täna võib olla päev, mil su elu paremaks muutub – aga ainult sina saad lasta sel juhtuda.


AMBUR
Sa tahad asjad tehtud saada nüüd ja kohe, aga kuna kõik pole nii motiveeritud või dünaamilised kui sina, siis nõuab teiste endale appi saamine pingutust. Ei, sa ei saa üksi hakkama – liiga palju on teha.

KALJUKITS
Sel nädalal oled suure pinge all, aga ei juhtu midagi, millega sa hakkama ei saaks, seega ole nutikas ja ära satu paanikasse. Sa suudad igast olukorrast võitjana välja tulla, nii et usu endasse.

VEEVALAJA
Pole sinu moodi ebameeldivatesse inimestesse ja lolli juttu nii leebelt suhtuda, aga näib, et oled jõudnud punkti, kus sind lihtsalt enam ei huvita. Pole mõtet igasugu asjade pärast ärrituda.

KALAD
Viimastel nädalatel on teid nähtud kõige enesekindlamas ja dünaamilisemas olekus, kuid nüüd peate pöörama natuke rohkem tähelepanu väikestele asjadele, kuid ainult natuke. Ärge unustage suurt pilti, vaid otsige viise, kuidas saaksite seda lõuendit iga päev värvida.