Nädala horoskoop – 13.-19. november 2023

VÄHK
Mõnikord võib tunduda, et te ei ole kuigi palju saavutanud , kuid mõne päeva jooksul ilmnevad selged märgid, et olete suure läbimurde äärel. Keskenduge tulevikule ja tehke seda, mis teile meeldib.

JÄÄR
Praegu võib olla sinu jaoks keeruline aeg ja oled kindlasti tundlikum kui tavaliselt, aga on ka aeg, kui saad enda kohta palju õppida, mis omakorda muudab pikas perspektiivis edu saavutamise tõenäolisemaks. Eneseteadlikkus on asja võti.

SÕNN
Te peaksite maha istuma ja pidama ausa vestluse kellegagi, kellest te hoolite. Viimastel päevadel on palju öeldud ja tehtud ning on käes aeg asjad selgeks rääkida. Olge oma tunnete suhtes ausad ja laske ka neil seda olla.

KAKSIKUD
Sel nädalal mängi oma õnnega ja usu, et kõik on võimalik. Aga pea meeles, et kuigi sinul võib hästi minna, ei ole kõik sama õnnelikud, nii et ära hoople oma eduga – see võib põhjustada mõttetut põlgust.


LÕVI
Olge ettevaatlik selle suhtes, mida ütlete, kui keegi pöördub teie poole nõu saamiseks. Veenduge, et see, mida te neile ütlete, tuleneb teie enda kogemusest, ja see ei ole midagi, mille te ebausaldusväärsest allikast leidsite. Kui te vastust ei tea, siis öelgegi nii.

NEITSI
Te olete oma tegelike võimaluste suhtes liiga pessimistlik. Kõikidesse asjadesse on kätketud looduslikud tõusud ja mõõnad ning kui asutegi hetkel kõvera suhtes allpool, siis olete nädala lõpuks kindlasti jälle tõusuteel.

KAALUD
Praegu ei paista keegi sinuga samal lainel olevat, nii et erilist toetust pole oodata, isegi mitte sõpradelt ja pereliikmetelt. Sind ei huvita see üldse. Sa ei vaja nende tuge. Sa saad üksi hakkama.

AMBUR
Sa ei pea ennast kiitma – olulised inimesed teavad väga hästi, milleks sa võimeline oled. Sa ei pea järgmise seitsme päeva jooksul eriti pingutama, et muljet avaldada. Tegelikult ei pea sa mitte millegi pärast eriti pingutama.

KALJUKITS
Sel nädalal püüa end mitte vaevata ühiskonna probleemidega, muidu võid millestki väärtuslikust ilma jääda. Kõik vastused ei ole laias maailmas, mõned tulevad otse südamest.

VEEVALAJA
Ükskõik kui väga te ka ei sooviks vältida igasuguseid ebameeldivusi, ei tohiks te seda teha oma enesehinnangu arvelt. Kui te näitate märke nõrkusest, siis ainuke asi, milles võite kindel olla on see, et keegi kasutab seda ära.

SKORPION
Sa pead tegelema tõsiste isiklike probleemidega, millega ei kannata oodata, seega ütle oma sõpradele, et mõnda aega näevad nad sind harvem. Kõigepealt saa oma emotsioonid korda, siis mine välja ja lõbutse sõpradega.

KALAD
Ära lase teiste inimeste kahtlustel end takistada edasi liikumast plaaniga, millest tead, et sel on potentsiaali sind õnnelikuks ja edukaks teha. See, et nemad ei oska unistada, ei tähenda, et sina peaksid oma unistusest loobuma.