Nädala horoskoop – 13.-19. märts 2023

JÄÄR
Teie eneseusaldus on praegu väga kõrge ja sellepärast olete valmis riskima peaaegu kõigega, et tõestada, et olete parim. Enne päeva lõppu laulavad isegi kriitikud teie kohta kiidusõnad ja soovivad, et õnnestuksite.

SÕNN
Eesoleval nädalal oled äärmiselt hõivatud, aga valmis väljakutseid innukalt vastu võtma. Ära oota, et teised ohjad haaraks, tee seda ise ja innusta teisi endale järgnema.

KAKSIKUD
Te ei pruugi olla entusiastlik ülesande suhtes, mida teil palutakse täita, kuid te peate oma ideedest loobuma, sest negatiivse suhtumise korral on tulemused vähem kui meeldivad. Võtke seda kui mängu – see on ju elu olemus.

VÄHK
See, kuidas praegu teisi inimesi kohtled, määrab selle, kuidas nemad hiljem sind kohtlevad, nii et suru maha tung öelda midagi, mis võib teised sinu vastu pöörata. Tee, mis suudad, et rahulikuks jääda ja kõigiga häid suhteid hoida.


LÕVI
Keegi sulle kallis on teinud rumala vea ja tunneb end seetõttu halvasti. Ta teab, et tegi valesti, seega ära hõõru seda nina alla. Selle asemel pea talle tujutõstev ergutuskõne ja ütle, et ta oma eluga edasi läheks. Loeb see, mida ta järgmisena teeb.

NEITSI
Selle nädala sõnum tähtedelt on, et sa ei tohi alustada midagi, mida ei pruugi suuta lõpetada. Samuti ära anna lubadusi, mida ei pruugi suuta pidada. Kui sa ei sea endale suuri eesmärke, siis paistad heas valguses kui teed rohkem.

KAALUD
Te peaksite maha istuma ja pidama ausa vestluse kellegagi, kellest te hoolite. Viimastel päevadel on palju öeldud ja tehtud ning on käes aeg asjad selgeks rääkida. Olge oma tunnete suhtes ausad ja laske ka neil seda olla.

SKORPION
Olge tähelepanelik raha- ja äriasjade suhtes ning veenduge, et teid ei petaks inimesed, kes soovivad teie arvelt rikastuda. Oleks tore, kui kõik oleksid sama ausad kui teie, kuid see pole nii.

AMBUR
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.

KALJUKITS
Ära põlga kuuldut ära ainult sellepärast, et see kõlab uskumatult. Mis on sinu jaoks imekspandav, võib mõne teise jaoks olla igapäevane, seega ava oma meeled kõigile võimalustele. See muidugi ei tähenda, et peaksid kõigega nõus olema.

VEEVALAJA
Lõpetage aja ja energia raiskamine, püüdes mõista asju, mis ei ole teie mõtteviisi järgi üldse loogilised. Kõik teie elus ei peagi toredasse ja puhtasse kasti mahtuma. Mõned asjad on määratud jääma saladuseks.

KALAD
Mine vooluga kaasa ning lase sündmustel areneda omasoodu. See kehtib kõigil elualadel, kuid eriti pere- ja rahaasjades, kus muretsemine teeb probleemid ainult hullemaks. Küll kõik laabub.