Nädala horoskoop – 13.-19. mai 2019

JÄÄR
Kas teistel lähtuvad ikka teie huvidest? Võib-olla nad teevad seda, võib-olla mitte, kuid milleks jätta see juhuse hooleks? Raha- ja äriasjad on miiniväli, nii et liikuge hoolikalt ja veenduge, et teid ei peteta.

SÕNN
Ärge raisake aega vaieldes millegi üle, mis on äärmiselt tühine. Kui te tunnete, et tuju läheb halvaks seoses kellegiga, kes keeldub olemast mõistlik, siis pöörake lihtsalt selg ja kõndige minema. See teeb neile palju rohkem haiget.

KAKSIKUD
Mõnikord võite olla äärmiselt veenev, kuid ärge minge liiga kaugele ja nõudke, et inimesed muudaksid oma seisukohti ja arvamusi. Suhtlemine seisneb ideede vahetamises, mitte ideede pealesundimises neile, kes seda ilmselgelt ei soovi.

VÄHK
Te võite tunda, et olete sunnitud nõustuma pakutavaga, kuid kui te ei ole rahul tingimustega, siis peate seda ütlema, vastasel juhul ootab teid veel rohkem muresid. Te ei ole isekas, soovides rohkemat. Tehke seda, mis on teie jaoks parim.

LÕVI
Raha- või äriasjade puhul tekib tagasilöök ja te ei ole sellega üldse rahul. Kuid kas tasub olla ärritunud? Elu on täis ebakindlust, kuid väikesed asjad võivad omada suures plaanis tähtsust.

NEITSI
Te peate tegema midagi, mis muudab teid ebapopulaarseks, kuid kui te seda praegu ei tee, siis võite hiljem teha midagi kaks korda hullemat. Pidage kohustusi naudingutest tähtsamaks ja veenduge, et tulete oma töökoormusega toime.


KAALUD
Teil võib olla palju suuri ideid, kuid kas te olete kunagi valmis neid millekski kasulikuks muutma, millekski, mis muudab nii teie enda kui ka teiste jaoks midagi? Rääkimine ei tähenda midagi – ainult tegevus on oluline.

SKORPION
Võib tunduda, et keegi üritab teie positsiooni õõnestada ja ehk ongi see nii, kuid pole vaja selle pärast muretseda. Mõne päeva pärast juhtub midagi, mis eemaldab nad vaateväljalt ja toob teid esile.

AMBUR
Te peate veenma neid, kes on võimul, et väärite suuremat vastutust ja sellega kaasnevaid hüvesid. Ajastus on tähtsaim ja praegu on õige aeg – nii et tehke edasiviiv käik ja nautige edu.

KALJUKITS
Aeglustage asjade käiku, et hinnata, kui kaugele olete jõudnud, sest alles siis saate otsustada, kui kaugele te veel peate minema. Vaatamata sellele, mida mõned võivad öelda, olete teinud head tööd ja väärite tunnustust.

VEEVALAJA
Te võite olla pahane, kui peate maksma millegi eest, mida sooviksite pigem tasuta saada, kuid kui teete stseeni, siis võib juhtuda, et lõpuks peate veel rohkem maksma. Ärge olge nii vilets. Pange oma käsi taskusse. See on ju kõigest raha.

KALAD
Kui te tunnete vajadust partneri või sugulasega ära leppida, siis nüüd on õige aeg. Kui te sellega viivitate, siis võite aru saada, et see ei ole nii lihtne või, mis veel hullem, et nad on leidnud armastuse, mida nad vajavad kellegi teisega.