Nädala horoskoop – 13.-19. juuni 2022

JÄÄR
Sa pead oma igapäevast rutiini muutma ja kohe! Astroloogias on kõige olulisem aeg ja ajastus ning aeg pihta hakata on kohe praegu, mil su motivatsioon ja energia on kõrgel tasemel.

SÕNN
Ei ole mõtet kaevata teatud isiku käitumise üle, kui see, mida nad praegu teevad, on see, mida nad tegid eile ja päev enne seda. See on ilmselgelt tema olemuses, nii et leppige sellega või liikuge nende mõjualast eemale.

KAKSIKUD
Raske töö pole kunagi kellelegi liiga teinud, nii räägitakse, aga see ei tähenda, et sa peaksid end kogu aeg tööga üle koormama. Selle nädala mõjutused annavad võimaluse väljateenitud puhkepausiks. Ära ole loll, et selle võimaluse kasutamata jätad.

VÄHK
See nädal peaks olema lõõgastav ja nauditav ning veelgi nauditavam siis, kui jagad seda teiste inimestega. Helista ootamatult sõpradele või sugulastele. Üllata neid. Kas see on meeldiv üllatus? Muidugi on – neil on alati hea meel sind näha!


LÕVI
Samal ajal kui kõik teised tormavad ringi ja põrkavad omavahel kokku nagu maailma lõpp oleks lähedal, oled sina vana rahu ise. See võib tähendada, et sul tegelikult pole aimugi, mis toimub, aga on aegu, mil teadmatus ei ole halb asi.

NEITSI
Sa ei häbene lähedastele öelda, kui olulised nad sinu jaoks on. Täna peaks sul olema hea päev ka loomingulisteks tegevusteks, nii et lase oma kunstnikuküljel esile tulla – see toob nii sulle kui teistele palju rõõmu.

KAALUD
Kui vajad rahalist abi, siis praegu on hea aeg seda küsida. Sõbrad ja perekond teevad kõik, mis suudavad, et sind keerulisest olukorrast välja aidata, aga samas tahavad nad olla kindlad, et sa uuesti sarnasesse olukorda ei satu.

SKORPION
Anna end kellegi teise kätesse ja usalda tema otsuseid. Sulle võib meeldida iga oma elu osa kontrollida, aga seekord on soovitatav lasta asjadel minna ja teistel end suunata ning juhtida. Tulemused meeldivad sulle.


AMBUR
On oht, et püüad panna fakte oma oletustega klappima – kui seda teed, võivad tagajärjed olla katastroofilised. Alati püüa näha elu sellisena nagu see on, mitte sellisena nagu soovid, et see oleks. Ainult sel juhul saad midagi muuta.

KALJUKITS
Mine välja. Ole seltskondlik. Kuhu iganes lähed ja mida iganes teed, on sul väga lõbus ja isegi kõige tavalisemad kohtumised on ülimalt nauditavad. Mine räägi inimestega, võid midagi väärtuslikku teada saada.

VEEVALAJA
On tähtis, et oleksid oma tunnete suhtes aus. Kui hoiad need enda teada, siis võivad negatiivsed emotsioonid koguneda ja vihapurske põhjustada. Anna lähedastele teada, kuidas end tunned.

KALAD
Sa tahad luua midagi kestvat, kuid sulle hakkab koitma, et sa ei saa sellega üksi hakkama. Miks see probleem on? On palju inimesi, kellel on sinuga sama unistus. Tehke koostööd.