Nädala horoskoop – 13.-19. juuli 2020

JÄÄR
Te ei pruugi olla entusiastlik ülesande suhtes, mida teil palutakse täita, kuid te peate oma ideedest loobuma, sest negatiivse suhtumise korral on tulemused vähem kui meeldivad. Võtke seda kui mängu – see on ju elu olemus.

SÕNN
Hoia eemale inimestest, kes naudivad oma murest ja vaevast rääkimist. Neil võib olla hea end halvasti tunda, aga see tõmbab su meeleolu alla ja rikub ära imelise päeva. Ole alati rõõmus.

KAKSIKUD
Mida rohkem sel nädalal teisi aitad, seda rohkem aitad ennast. Ära muretse, kas nad on abi ära teeninud, see pole sinu probleem, lihtsalt tee, mida ja kus suudad ning ole sellega rahul.

VÄHK
Kuula, mida sõbral on sulle öelda ning tegutse tema nõuande järgi. Isegi kui tema öeldu pole see, mida lootsid kuulda, on neis sõnades palju tarkust, eelkõige sellepärast, et tema näeb seda, mida sina praegu ei näe.


LÕVI
Sa kaldud tavalisest rohkem riske võtma. Kuni need on kaalutletud riskid, on kõik korras – sa ei saa kahju ja võid isegi raha teenida – aga kui käitud hoolimatult, siis võib kukkumine olla kohutav. Sinu valik!

NEITSI
Pole mõtet püüda oma plaane endale hoida, sest sõbrad, pere ja töökaaslased saavad varem või hiljem neist teada. Kas sul on midagi varjata? Muidugi mitte, nii et anna neile teada, mis sul plaanis on.

KAALUD
Te peate tegema midagi, mis muudab teid ebapopulaarseks, kuid kui te seda praegu ei tee, siis võite hiljem teha midagi kaks korda hullemat. Pidage kohustusi naudingutest tähtsamaks ja veenduge, et tulete oma töökoormusega toime.

SKORPION
Pea kokkulepetest kinni ja ära kaldu kursilt kõrvale. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti töökeskkonnas, kus teised ei suhtu hästi sellesse kui nendega läbi rääkimata rutiini segi paiskad.


AMBUR
Ilmneb, et sa valdad infot, mis võib olla ohuks inimestele, kes teeksid ükskõik mida, et see saladuseks jääks. Kui sulle just ei meeldi vaenlasi hankida, siis peaksid selle info enda teada jätma.

KALJUKITS
Te võite tunda, et olete sunnitud nõustuma pakutavaga, kuid kui te ei ole rahul tingimustega, siis peate seda ütlema, vastasel juhul ootab teid veel rohkem muresid. Te ei ole isekas, soovides rohkemat. Tehke seda, mis on teie jaoks parim.

VEEVALAJA
Võid avastada, et sel nädalal on kergem olla veenev, aga see ei tähenda, et võid teisi inimesi lõbu pärast kamandada. Püüa tegutseda kooskõlas nendega, kes jagavad su eesmärke ja ambitsioone, neid on siin maailmas piisavalt.

KALAD
Lähedased ja töökaaslased andestavad sel nädalal sulle peaaegu kõik, nii et võta sellest viimast. Siiski, sulle antakse andeks ainult ühe korra, seega kui juba vahele jääd, siis ole kindel, et asi on seda väärt!