Nädala horoskoop – 13.-19. jaanuar 2020

JÄÄR
Mida rohkem teised püüavad sind panna millegi suhtes meelt muutma, seda kindlamalt pead sõrad vastu suruma ja mitte järele andma. Sina tead, mis on õige ja mis vale, nii et otsusta ise ja jää oma otsuse juurde.

SÕNN
Ülesanne võib osutuda palju raskemaks kui arvasid, aga see pole piisav vabandus alla andmiseks. Kõik, mis on määratud juhtuma, juhtub õigel ajal, nii et ole kannatlik. Läbimurre, mida vajad, ei ole kaugel.

KAKSIKUD
Kui jagad sel nädalal oma mõtteid vale inimesega, siis võid sattuda piinlikku olukorda. Püüa aru saada, et kõik ei mõista sinu erilist maailmavaadet ja ennekuulmatuid soove.

VÄHK
Sel nädalal pead perega suheldes kõiki võrdselt kohtlema. Kui jääb vähimgi mulje, et eelistad ühte inimest teisele, siis võid põhjustada emotsionaalset pahameelt. Kui sul on oma lemmik, siis ära näita seda välja.


LÕVI
Teised on sinu vastu lahked kui sina oled nende vastu lahke. Anna sõpradele ja kolleegidele teada, et oled valmis nende kõrval töötama mitte ainult omakasu pärast, vaid kõigi heaolu nimel. Meeskonnatöö on nüüd igal alal põhiline.

NEITSI
Leia vaikne kena kohakene, kus saad end maailmast välja lülitada ja mõtteid koguda. Ja pea meeles: kui soovid oma elus rahu leida, siis esmalt pead selle leidma oma peas ja südames.

KAALUD
Mõtle peaga, mitte südamega. Uue nädala alguses on kõige olulisem vältida rumalate vigade tegemist, mida paljud teised inimesed teevad. Ole ratsionaalne ja lähtu praktilistest kaalutlustest.

SKORPION
Miski vajab kiiret tegutsemist. Mida kauem sellega venitad, seda rohkem pead kiirustama kui lõpuks peale hakkad ja see võib põhjustada vigu. Koosta tööde nimekiri ja pea sellest kinni.


AMBUR
Pole mõtet närvi minna millegi pärast, millega sa ei saa midagi ette võtta. Sa ei pruugi saada muuta asju sotsiaalsel või poliitilisel tasandil, küll aga isiklikul. Ole lihtsalt parem inimene.

KALJUKITS
Hoolitse selle eest, et saaksid oma pingutuste eest õiglast tasu, eriti tööl, kus teised võivad proovida anda sulle vähem kui väärid. Sa ei pea olema agressiivne, aga veendu, et saad, mille oled välja teeninud.

VEEVALAJA
Pole mingit mõtet ärrituda asjade üle, mis on sinu kontrolli alt väljas – sa tead seda. Nii et miks lased millelgi, mida kõik üsna tühiseks asjaks peavad, oma elu tõsiselt raputada? Saa sellest üle – kohe!

KALAD
Püüa mitte vihastuda inimeste peale, kes on aeglasemad ja ei suuda otsustada nii kiiresti kui sina. Kui tahad asjad tehtud saada, siis pead kas üksi tegutsema või liituma nendega, kellel on sama suur edunälg.