Nädala horoskoop – 13.-19. detsember 2021

JÄÄR
Kui tahad elus edasi jõuda, siis nüüd on aeg end nähtavaks teha. Pole vahet kui palju annet sul on, loeb see, et sul on selge siht silme eest ja annad endast kõik selle eesmärgi saavutamiseks.

SÕNN
Sa pead oma igapäevast rutiini muutma ja kohe! Astroloogias on kõige olulisem aeg ja ajastus ning aeg pihta hakata on kohe praegu, mil su motivatsioon ja energia on kõrgel tasemel.

KAKSIKUD
Võib näida, et etapp või tsükkel su elus on lõpule jõudmas, ja võib-olla ongi, aga pole mingit põhjust kurvastada. Mõtle mõnda aega sellele, mida see tähendab, aga lõbutse ka.

VÄHK
Pole vaja kõhu kõrvalt kokku hoida või suuri ohvreid tuua, ükskõik, mida mõned inimesed võivad öelda. Võib näida, et su rahalistest raskustest pole väljapääsu, aga alati on, seega jää rahulikuks ja mõtle loogiliselt.


LÕVI
Kas lubad rohkem kui täita suudad? Võib-olla, aga oled praegu nii enesekindel, et mõte ebaõnnestumisest ei tule sulle pähegi, mis omakorda muudab edu tõenäolisemaks. Kas suudad oma lubadused täita? Eks me näe!

NEITSI
Sul pole mitte millegi pärast muretseda, aga mingil veidral põhjusel tundub sulle, et katastroof on saabumas. Eira seda. Tõenäoliselt mängib lihtsalt su aju vingerpussi ja isegi kui on midagi juhtumas, siis pole see eriline probleem.

KAALUD
Lahendage kõik partnerlusega seonduvad vaidlused, mis teil võivad tekkida, sest praegused aspektid ei tee mitte ainult ühiseid püüdlusi lõbusaks, vaid teevad need ka tulutoovaks. Milleks vaidelda, kui võiksite hoopis naerda ja koos palju raha teenida?

SKORPION
Mida rohkem teised püüavad sind panna millegi suhtes meelt muutma, seda kindlamalt pead sõrad vastu suruma ja mitte järele andma. Sina tead, mis on õige ja mis vale, nii et otsusta ise ja jää oma otsuse juurde.


AMBUR
Sa pole kunagi tühjast-tähjast lobisenud ja teiste jauramine on su jaoks üliigav. Ära tee neist välja ja keskendu sellele, mis on sulle tähtis, isegi kui keegi teine nii ei arva. Ole kõrgemal pisiasjadest.

KALJUKITS
Ükskõik kui ärritavad mõned inimesed võivad olla, ei tohi sa lasta neil end mõjutada. Eriti tööasjus pead õppima rahunema ja laskma elul omasoodu minna. Mida rohkem püüad asju vägisi teha, seda rohkem hakkavad teised sind ärritama.

VEEVALAJA
Praegu avanevad sulle mitmed võimalused, aga need on palju lõbusamad, kui sa oma pere ja sõbrad kaasa kutsud. Jälgi, et teeksid oma lähedaste heaks sama, mida iseenda heaks.

KALAD
Hoidu negatiivsetest mõtetest ja tunnetest, sest kui need kord juba võimust võtavad, siis nendest vabanemine nõuab väga palju vaeva. Lõpuks on alati kõik hästi, nii et milleks karta?