Nädala horoskoop – 13.-19. aprill 2020

JÄÄR
Pere ja sõbrad aitavad sind rõõmuga ükskõik mis tegevuses, aga ainult siis kui nad teavad, mida sa üritad saavutada – ja see tähendab, et pead neile ütlema. Sina ei oska mõtteid lugeda, miks sa arvad, et nemad oskavad?

SÕNN
Järgmise seitsme päeva jooksul pingutad rohkem kui töökohustused nõuavad. Sa mitte ainult ei jõua märkimisväärselt lühikese ajaga erakordselt palju tööd tehtud, vaid see töö on ka kvaliteetne. Sa oled liiga hea!

KAKSIKUD
Sel nädalal tee ennast kuuldavaks. Ja pea meeles, et ei loe kui kõvasti karjud, vaid, kui hästi tead fakte ja kui enesekindlalt neid väljendad. Sa oled loomult liider ja teised tahavad sulle järgneda.

VÄHK
Sa oled jõudmas õnnelikumasse faasi, nii et püüa mitte nii palju raha pärast muretseda ja kui võimalus tekib, siis ära kõhkle sõpradega linna peale minemast. Kokkuvõtvalt: kui sa ei naera, siis ei ole asi õige.


LÕVI
Mis siis, et kõik teised näivad tippkiirusel kihutavat, sina peaksid elu aeglasema tempoga võtma. Õiged võimalused jõuavad sinuni täpselt õigel ajal, nii et milleks ilmaasjata liiga palju pingutada?

NEITSI
Sind kutsutakse kellelegi hädas appi ja ükskõik, kui kiire sul oma kohustustega on, pead sa talle appi minema. See inimene on varem sinu heaks väga palju teinud, seega aita rõõmuga, mitte vastumeelselt.

KAALUD
Ei, sa ei pea tegema kõike kohe, viivitamata, praegusel hetkel. Teised võivad survestada sind asju ära tegema, aga sa ei tohi lasta neil end tagant kiirustada. Töö, mis on väärt hästi tegemist, on väärt rahulikult tegemist.

SKORPION
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi, isegi mitte inimestel, keda armastad, veenda sind oma käitumist muutma. Sa ei pea olema teistsugune, pead lihtsalt olema veel paremini sina ise.


AMBUR
Sel nädalal näitavad tähed, et sa peaksid oma paljusid andeid paremini ära kasutama. Ära kuula neid, kes ütlevad, et su eesmärgid on vildakad, sest ainult sina tead, sügaval sisimas, mida sa pead tegema.

KALJUKITS
On aeg asuda loomingulise tegevuse kallale, millest oled juba ammu mõelnud. See nõuab suurt pingutust, nii füüsilist kui vaimset, aga sind saadab edu – tähed lubavad seda!

VEEVALAJA
Juba varsti saad võimaluse teha midagi ebatavalist, kuid praegu pead kannatlik olema. Kui liiga vara tegutsed, siis ei pruugi tulemused nii head olla.

KALAD
Sel nädalal püüa end mitte vaevata ühiskonna probleemidega, muidu võid millestki väärtuslikust ilma jääda. Kõik vastused ei ole laias maailmas, mõned tulevad otse südamest.