Nädala horoskoop – 12.-18. september 2022

JÄÄR
Tee endale nime. Tee midagi tavapäratut. Alusta igat päeva kindla eesmärgiga ja anna endast kõik, et seda saavutada. Samuti pea meeles, nii tööl kui isiklikus elus, et kõik, mida teed, olgu oivaline.

SÕNN
Teie mõtted paistavad teid praegu vaevavat ja kindlasti on üks või kaks valdkonda, kus peate olema tõsiseltvõetav. Kuid ärge muutuge nii tõsiseks, et kogu lõbu teie elust kaob. Kui miski paneb teid naeratama, siis on see õige.

KAKSIKUD
Ära lase kellelgi survestada end tegema midagi, mis sulle täielikult ei sobi. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti rahaasjades. Su olemasolevat ja teenitavat vara juhivad võimsad tähed, seega ära riski.

VÄHK
Keegi, keda oma konkurendiks pead, eksib sel nädalal ja sina oled õiges kohas, et sellest kasu lõigata. Kuna sa oled hea inimene, siis võib sul temast pisut kahju olla, aga ära lase sel takistada olukorra ära kasutamist. Sa väärid edu.


LÕVI
Sa ei jäta tegutsemist ega rääkimist ning avaldad pidevalt oma ideedega inimestele muljet. Nii kodus kui tööl vaatavad teised sulle alt üles ja peavad sind selleks usaldusväärseks inimeseks, kes näeb asju nii nagu need on.

NEITSI
Miski vajab kiiret tegutsemist. Mida kauem sellega venitad, seda rohkem pead kiirustama kui lõpuks peale hakkad ja see võib põhjustada vigu. Koosta tööde nimekiri ja pea sellest kinni.

KAALUD
Parim viis kriitikaga hakkama saada on seda ignoreerida. Järgmised seitse päeva keskendu oma tööle ning ära pane kriitikuid tähele. Tõenäoliselt ajavad nad jama nagu tavaliselt – mõned inimesed ei saa sinna midagi parata.

SKORPION
Sa ei pruugi olla nii ambitsioonikas kui mõni teine, aga sul on lõpmatult palju unistusi, mille täitumist soovid. Praegu keskendud sa enim ühele unistusele, aga kas see on realistlik unistus või fantaasia? Pead ise otsustama.


AMBUR
Lähedased ja töökaaslased andestavad sel nädalal sulle peaaegu kõik, nii et võta sellest viimast. Siiski, sulle antakse andeks ainult ühe korra, seega kui juba vahele jääd, siis ole kindel, et asi on seda väärt!

KALJUKITS
Ükskõik, kui keerulised viimased paar nädalat on olnud, homsest alates paraneb su olukord märgatavalt, nii et pea püsti ja ära käitu nii nagu maailmalõpp oleks saabumas. Selline apokalüptiline jama on allpool su intelligentsuse taset.

VEEVALAJA
Sa ei pea minemiseks ja tulemiseks luba küsima. See on sinu elu ja sul on õigus elada seda nii nagu soovid ning kui mõnele see fakt ei meeldi, siis on ehk aeg need inimesed oma elust kõrvale jätta. Vabadus on kõige olulisem.

KALAD
Teil võivad olla millegi suhtes tugevad veendumused ja teil on igati õigus neid väljendada, kuid peate aru saama, et kõik ei nõustu teiega. Püüdke mitte vihaseks saada, kui teised keelduvad asju teie moodi nägemast. See ei ole nii oluline.