Nädala horoskoop – 12.-18. oktoober 2020

JÄÄR
Sa näid uskuvat, et su tunded ühe kindla inimese vastu on ühepoolsed, aga see pole kaugeltki nii. Ta hoolib sinust sama palju kui sina temast, aga vähemalt praegu on tal vaja muude asjade pärast muretseda. Ole kannatlik.

SÕNN
Mine välja. Tee midagi teistsugust ja huvitavat. Praegu on suurepärane aeg teha paus rutiinsetes tegevustes ja võtta vastu väljakutse lõbutseda nii palju kui inimlikult võimalik – ja seda on palju!

KAKSIKUD
Sa ei pea ennast kiitma – olulised inimesed teavad väga hästi, milleks sa võimeline oled. Sa ei pea järgmise seitsme päeva jooksul eriti pingutama, et muljet avaldada. Tegelikult ei pea sa mitte millegi pärast eriti pingutama.

VÄHK
Sel nädalal pead perega suheldes kõiki võrdselt kohtlema. Kui jääb vähimgi mulje, et eelistad ühte inimest teisele, siis võid põhjustada emotsionaalset pahameelt. Kui sul on oma lemmik, siis ära näita seda välja.


LÕVI
Ole ettevaatlik, et sa ei teeks sündmuste keerisesse sattudes midagi, mida hiljem kahetsed. Massiga kaasajooksmine on harva hea mõte ja sinu terava mõistuse juures pole mingit vajadust lasta teistel enda eest mõelda.

NEITSI
Kui sa tõesti usud, et teatud inimesed püüavad sinu arvelt rikastuda, siis pead neile selgeks tegema, et tagajärjed on koledad. Loodetavasti on nad mõistlikud ja annavad sulle õiglase osa varast. Kui ei, siis …

KAALUD
Praegu paistad olevat tavalisest rohkem lõõgastunud, ka üldises mõttes, aga eriti armuasjades ja see on hea. Samuti tundud palju vähem muretsevat selle pärast, mida teised sinust arvavad. Kui see tundub sulle õige, siis jätka nii!

SKORPION
Kui su igapäevane rutiin on liiga koormav, siis peaksid ehk midagi ette võtma. Kuigi, kuna sel nädalal tehtud muudatused on tõenäoliselt jäädavad, siis veendu, et sa neid tõesti tahad.


AMBUR
Enne kui oma tegevustes uue suuna võtad, veendu, et lähedased sind toetavad. Püüa teisi veenda, et sinu soovid on kasulikud ka neile. Oleks muidugi abiks, kui see oleks tõsi.

KALJUKITS
Praegu on hea aeg reisimiseks, ükskõik kas tööasjus või lõbu pärast. Mida rohkem inimesi kohtad, seda tõenäolisemalt õpid midagi kasulikku. Kontaktid ebatavaliste inimestega võivad sel nädalal olla eriti kasulikud.

VEEVALAJA
Sa ei pea lootma teistele inimestele. Oled igati valmis üksi olema, kui seda soovid. Sul on tuleviku suhtes suured lootused ja jõuad kiiremini edasi, kui ei pea muretsema teiste endaga kaasa vedamise pärast.

KALAD
Sul võib olla kahtlusi millegi suhtes, millega hiljuti nõustusid, aga nüüd on juba liiga hilja midagi muuta. Isegi kui saaksid seda teha, läheks see sulle liiga kalliks maksma nii ajaliselt, rahaliselt kui mainekahju mõttes.