Nädala horoskoop – 12.-18. juuni 2023

JÄÄR
Keegi tuleb sinult isiklikes asjus nõu küsima ja kuigi sa ei taha sekkuda, tead, et ei saa talle ära öelda. Aga veendu, et ta teaks, et see on kõigest nõuanne. Iga inimene vastutab enda eest ise.

SÕNN
Kas lähed välja lõbutsema või jääd koju ja teed mõned tööasjad ära? Kui oled nutikas – ja sa oled – siis ohverdad lühikese lõbu pikaajalise meelerahu nimel. Teiste sõnadega: tee see töö valmis.

KAKSIKUD
Sa võid unistada põgenemisest ja kusagil uues kohas nullist alustamisest, aga sisimas tead, et seda ei juhtu. Keskendu olemasoleva parimal moel ära kasutamisele – sellest piisab.

VÄHK
Näib, et oled ühte sõprust pidanud enesestmõistetavaks ja kui lased asjal nii jätkuda, siis võid oma sõbraga nii kaugeks jääda, et te ei saagi enam kokku. Helista talle ja minge koos välja.


LÕVI
Järgmise seitsme päeva jooksul on sul lihtsam töö juures enesekindel olla, aga ära mine liiga kaugele ega jäta teistele muljet, et muutud diktaatoriks. Pikas perspektiivis toimib veenmine alati paremini kui sundimine.

NEITSI
Pole mingit mõtet mineviku vigade pärast põdeda. Kui tegid hiljuti midagi valesti, siis õpi sellest nii palju kui saad, seejärel jäta see selja taha ja liigu edasi. Muidugi teed sa ka edaspidi vigu, aga su õnnestumised kaaluvad need üle.

KAALUD
Võib olla tõsi, et mida kõrgemale ronid, seda kõrgemalt kukud, aga ära lase sel takistada end mäetipu või isegi tähtede poole pürgimast. Elu peab olema seiklus, nii et jäta hirm ja kahtlused selja taha ning ole see, kes olema pead.

SKORPION
Ära põlga ideed lihtsalt sellepärast, et see tundub ebapraktiline. Praegu võib see nii paista, aga mõne päeva pärast näed seda teistsuguses valguses ja taipad, et kui midagi väga tahad, siis leiad mooduse selle saamiseks.

AMBUR
Paistab, et sul pole praegu tuju tõsiste asjadega tegelemiseks, seega saa tüütute kohustustega kiirest ühele poole ning seejärel pühendu seltskondlikele tegevustele, mis su meele rõõmsaks teevad.

KALJUKITS
Kui oled hiljuti lubanud midagi tööandjale või mõnele teisele võimupositsioonil olevale isikule, siis pead seda lubadust pidama. Kui üritad kokkuleppest kõrvale hiilida, siis kahjustad oma mainet korralikult. Tee seda, mida lubasid.

VEEVALAJA
Ükskõik kui hullumeelsed su ideed võivad mõnele inimesele tunduda, pead usaldama oma instinkte ja nende järgi tegutsema. Luba oma sisehäälel end juhtida ning ära üllatu kui kõik laabub täiuslikult.

KALAD
Järgmise seitsme päeva jooksul jätad endast sügava mulje, aga kas see mulje on õige? See oleneb sellest, kuidas oma töökaaslaste ja ülemustega läbi saad. Ole enesekindel, aga püüa mitte ülbitseda või kamandada.