Nädala horoskoop – 12.-18. juuli 2021

JÄÄR
Teie mõtted võivad pulbitseda tosinast suurepärasest ideedest, kuid kui püüate neid kõiki järgida, ei jõua te õigupoolest kuhugi. Valige välja üks eesmärk, mis tähendab teile kõige rohkem ning pange sellesse oma süda ja hing. Üks meistriteos korraga!

SÕNN
Te soovite väga aidata kedagi, kes on raskustes, kuid teate, et kui seda teete, siis on neil tulevikus veelgi raskem. See on üks neist olukordadest, kus nad peavad õppima oma vigadest, kuigi see võib olla teie mõlema jaoks valus.

KAKSIKUD
On sotsiaalselt nauditav päev, aga mõned su sõbrad võivad olla vihased, et veedad uute tuttavatega rohkem aega kui nendega. Neil võib õigus olla, aga sa ei saa midagi parata, et nii populaarne oled.

VÄHK
Ära lase oma pettumusel ühe väikse asja pärast rikkuda suurepärast nädalat. Samuti ära arva, et on vale olla õnnelik kui väga paljud inimesed on õnnetud. Kas tahad maailma muuta? Siis pane see naerma.


LÕVI
Kas sekkud sõprade tülisse või hoiad eemale? Sa juba tead vastust, nii et ära ole nii rumal, et vahele minna ning püüda rahu säilitada. Kui seda teed, siis tõenäoliselt pöörduvad nad mõlemad sinu vastu.

NEITSI
Järgmise paari päeva jooksul ära aja asju keeruliseks ja ära lase oma emotsioonidel võimust võtta. Teised võivad ringi tormata nagu maailma lõpp oleks lähedal, aga sina jää rahulikuks ja säilita täielik enesekontroll.

KAALUD
Hea uudis rahaasjade kohta on saabumas ja nädala lõpuks mõtled, miks ja kuidas sa lubasid endal nii närvi minna sellise tühise asja nagu raha pärast. Poputa ennast – sa oled selle ära teeninud ja SAAD seda endale lubada.

SKORPION
Sel nädalal sea endale lihtsad eesmärgid, milleni saad jõuda liigselt pingutamata. Veel parem, kasuta oma šarmi, et panna teised inimesed raskeid asju sinu eest ära tegema. Eriti tööjuures ei tohiks sa end tagant sundida.


AMBUR
Su pea võib olla ideid täis, aga parimate tulemuste saavutamiseks pead keskenduma kahele või kolmele asjale, millest sulle kõige rohkem kasu on. Ükskõik kui palju ideid sul on, su energiavarud on piiratud, nii et tegele sellega, millest kõige rohkem kasu on.

KALJUKITS
Jaga kodus ja tööl kõigiga oma mõtteid ja tundeid ning teised poevad nahast välja, et sind õnnelikuks teha. Arusaamatused tekivad ainult siis, kui eeldad, et inimesed oskavad su mõtteid lugeda.

VEEVALAJA
Kui oled teinud midagi, mille üle oled uhke, siis jaga seda kõigiga. Sa oled harjunud endale tähelepanu tõmbama, aga praegu on üks neist juhustest, kus sul on tegelikult ka õigus ennast kiita.

KALAD
Järgmise seitsme päeva jooksul pingutad rohkem kui töökohustused nõuavad. Sa mitte ainult ei jõua märkimisväärselt lühikese ajaga erakordselt palju tööd tehtud, vaid see töö on ka kvaliteetne. Sa oled liiga hea!