Nädala horoskoop – 12.-18. detsember 2022

JÄÄR
Mida varem lõpetad oma rahalise olukorra pärast muretsemise, seda varem see laheneb. See võib kõlada liiga hästi, et tõsi olla, aga mida enam sa end millegi pärast piinad, seda enam võimu sellele annad. Hoia oma mõtted millelgi muul.

SÕNN
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi endale ette kirjutada, kuidas peaksid mõtlema või käituma. Õnneks oled sa loomult piisavalt kangekaelne, et mitte kompromissile minna.

KAKSIKUD
Lahendage kõik partnerlusega seonduvad vaidlused, mis teil võivad tekkida, sest praegused aspektid ei tee mitte ainult ühiseid püüdlusi lõbusaks, vaid teevad need ka tulutoovaks. Milleks vaidelda, kui võiksite hoopis naerda ja koos palju raha teenida?

VÄHK
Liiga sageli olete end minevikus tagasi hoidnud, samal ajal kui need, kellel oli tunduvalt vähem annet, on saavutanud sellise edu, mis oleks pidanud olema teie oma. On aeg minetada oma piirangud ja lasta maailmal näha, milline särav täht te tegelikult olete.


LÕVI
Keegi sinu äripartneritest sunnib sind valima oma aadete ja raha vahel. Pea meeles, et kui korra oma põhimõtteist loobud, siis oodatakse sinult seda ka edaspidi.

NEITSI
Mõned inimesed võivad väga valjuhäälselt sinu kavatsuste vastu protestida, aga ära muretse ja ära lase sel end takistada. Nad leebuvad, kui näevad, kui hästi sul läheb. Nad võivad isegi väita, et see oli nende mõte.

KAALUD
Paistab, et sul pole praegu tuju tõsiste asjadega tegelemiseks, seega saa tüütute kohustustega kiirest ühele poole ning seejärel pühendu seltskondlikele tegevustele, mis su meele rõõmsaks teevad.

SKORPION
Mida rohkem tahad asju omamoodi teha, seda rohkem tahavad teised teha teistmoodi ja konfliktipotentsiaal on ilmne. Sel juhul võib olla kasulikum järele anda, vähemalt siis kui asi puudutab perekonda ja raha.


AMBUR
Sa ei pea alati esimene olema, kuigi kardinaalse tähemärgina oled sa harjunud olema liider. Kui tahad sel nädalal elus edasi jõuda, siis pead leidma kompromisse. See on piisavalt lihtne.

KALJUKITS
Ausus on hädavajalik pikale veninud probleemi lahendamiseks. Aga see ei tähenda ainult teistega aus olemist, see tähendab ka, et teised on sinuga ausad. Julgusta neid rääkima. Uuri välja, mida nad mõtlevad.

VEEVALAJA
Kaugelt saabunud uudised teevad sind piiritult rõõmsaks ja panevad sind aru saama, et see, mille pärast oled viimastel nädalatel muretsenud, ei ole üldse oluline. Loomingus ja armuasjades pead juhtimise enda kätte haarama ja asjad liikuma panema.

KALAD
Anna teistele teada, milline on su taluvuspiir ja mis juhtub kui nad sind liiga palju õrritavad. On aegu, mil olla taktitundeline, kuid mitte praegu – ole vapper ja kui pead seda vajalikuks, siis isegi pisut jõhker.