Nädala horoskoop – 12.-18. august 2019

JÄÄR
Kui sõber on ülikriitiline, siis ära võta seda südamesse. Ta on ilmselt enda peale rohkem pahane kui sinu peale, aga ta ego ei lase tal seda tunnistada. See pole tülitsemist väärt. Ta heastab selle sulle homme.

SÕNN
Sul on harva nii palju kohustusi olnud. Harva on su kohustused olnud nii vaevarikkad. See on halb uudis. Hea uudis on see, et sul elus on inimesi, kes ulatavad meelsasti abikäe – pead ainult küsima. Kui su ego selle välja kannatab?

KAKSIKUD
Sa võid mõelda, kas oled liiga palju ette võtnud või liiga paljut enesestmõistetavaks pidanud. Ära tee oma kartustest välja, sest see on ainult ajutine eneseusu kaotus ja varsti asud veel suuremate väljakutsete kallale.

VÄHK
Võid avastada, et sel nädalal on kergem olla veenev, aga see ei tähenda, et võid teisi inimesi lõbu pärast kamandada. Püüa tegutseda kooskõlas nendega, kes jagavad su eesmärke ja ambitsioone, neid on siin maailmas piisavalt.


LÕVI
Uus algus on võimalik, aga et sellest viimast võtta, pead lahti saama kõigist asjadest, mida enam ei vaja. Sul on palju liigset füüsilist ja emotsionaalset koormat. Nüüd on aeg seda koormat kergendada.

NEITSI
Ära ole nii agar oma rahalist seisu parandama, et hakkad mõtlematuid riske võtma. Ära satu paanikasse, sest paanikas teed midagi rumalat ja see võib sulle terve varanduse maksma minna.

KAALUD
Pead teadma, mis on oluline ja mis mitte ning mida võid kaotada kui need segi ajad. Ebaselgete motiividega inimestega tehinguid tehes ole ettevaatlik, nad võivad paha peal väljas olla.

SKORPION
Sa ei pruugi töö juures praegu erilise surve all olla, aga ära kasuta seda ettekäändena end lõdvaks lasta või vähem pingutada. Olulised inimesed jälgivad sind endiselt, nii et veendu, et neile meeldiks see, mida nad näevad.


AMBUR
Ära heitu, kui su tegevus ei too oodatud tulemusi, see on siiski hea kogemus, mis võib sind juhtida uues kasulikus suunas, millele muidu poleks mõelnudki. Sa teed edusamme.

KALJUKITS
Ükskõik kui halvas olukorras ise oled, pead võtma aega, et aidata kaaslastel ja pereliikmetel nende probleeme lahendada. Nad vajavad asjalikku inimest, kes annaks neile vajaliku tõuke. Sa saad sellega hakkama.

VEEVALAJA
Praegu võib maailmas paljugi juhtuda, aga ainus asi, mis loeb, on see, mis toimub su peas. Mõtle sügavalt oma elu üle järele ja saa aru, mis suunas see liigub. Seejärel otsusta. Seejärel tegutse.

KALAD
Jaga kodus ja tööl kõigiga oma mõtteid ja tundeid ning teised poevad nahast välja, et sind õnnelikuks teha. Arusaamatused tekivad ainult siis, kui eeldad, et inimesed oskavad su mõtteid lugeda.