Nädala horoskoop – 12.-18. aprill 2021

JÄÄR
Te olete silmapaistva läbimurde lävel. See tähendab vaid seda, et kui keskendute eesmärgile ja järgite seda järjekindlalt, siis võite edu saavutada. Kuid ärge olge liiga ennastäis, muidu võib saatus võib teie mulli purustada.

SÕNN
Kui oled teinud midagi, mille üle oled uhke, siis jaga seda kõigiga. Sa oled harjunud endale tähelepanu tõmbama, aga praegu on üks neist juhustest, kus sul on tegelikult ka õigus ennast kiita.

KAKSIKUD
Sa kuuled midagi, mida saad soovi korral enda heaks ära kasutada, aga kas on õige seda teha? Kui sulle öeldakse midagi saladuskatte all või kuuled pealt saladust, mis polnud sinu kõrvadele mõeldud, siis ei pruugi olla õige tegu seda ära kasutada.

VÄHK
Anna teistele teada, milline on su taluvuspiir ja mis juhtub kui nad sind liiga palju õrritavad. On aegu, mil olla taktitundeline, kuid mitte praegu – ole vapper ja kui pead seda vajalikuks, siis isegi pisut jõhker.


LÕVI
Kui tunned, et pead oma edukusega kiitlema, siis lase käia. Sa ei suurusta tihti sellega kui hästi oled hakkama saanud, nii et vahel harva sobib. Sul on kindlasti palju üle uhke olla. Anna kõigile teada.

NEITSI
Võimukad inimesed paistavad sind soosivat ning sellepärast pääsed enamikust asjadest puhtalt, aga homsest alates oodatakse, et sinust saaks parem meeskonnamängija. Kas saad sellega hakkama? Muidugi saad, see on su enda huvides.

KAALUD
See, et miski on värske või moekas ei tähenda, et see on hea. Pidage seda meeles ja kui seisate silmitsi valikuga millegi vana ja igava või millegi uue ja põneva vahel, siis valige pigem vana ja igav.

SKORPION
Kulisside taga toimub praegu suuri asju, seega ära tee liiga palju plaane, need muutuvad kindlasti. Kui keegi palub sul rohkem tööd teha, siis ütle talle külmalt ära – see on viimane asi, mida praegu vajad.


AMBUR
Järgmise seitsme päeva jooksul pingutad rohkem kui töökohustused nõuavad. Sa mitte ainult ei jõua märkimisväärselt lühikese ajaga erakordselt palju tööd tehtud, vaid see töö on ka kvaliteetne. Sa oled liiga hea!

KALJUKITS
On aeg asuda loomingulise tegevuse kallale, millest oled juba ammu mõelnud. See nõuab suurt pingutust, nii füüsilist kui vaimset, aga sind saadab edu – tähed lubavad seda!

VEEVALAJA
Ükskõik kui hullumeelsed su ideed võivad mõnele inimesele tunduda, pead usaldama oma instinkte ja nende järgi tegutsema. Luba oma sisehäälel end juhtida ning ära üllatu kui kõik laabub täiuslikult.

KALAD
Vaata otsa sellele, mis sind tüütab või ärritab ja küsi endalt, kui oluline see tegelikult on. Tõenäoliselt jõuad järelduseni, et see pole väärt minutitki rohkem su aega või energiat.