Nädala horoskoop – 11.-17. september 2023

VÄHK
Haarake initsiatiivi. Alustage midagi uut. Jah, muidugi on teil minevikus olnud palju tagasilööke, kuid seekord võib ja saab olema teistsugune. Mis on saanud teie arvukatest suurepärastest ideedest? Te saate neid ikka veel kasutada.

JÄÄR
Enne kui oma tegevustes uue suuna võtad, veendu, et lähedased sind toetavad. Püüa teisi veenda, et sinu soovid on kasulikud ka neile. Oleks muidugi abiks, kui see oleks tõsi.

SÕNN
Sa võid arvata, et kõik peaks sulle kandikul kätte toodama, et maailm võlgneb sulle midagi, aga kui su suhtumine on selline, siis pead pettuma. Kui midagi ihaldad, siis pead pingutama, et seda saada.

KAKSIKUD
Saad võimaluse lohutada sõpra või pereliiget, kes on viimasel ajal kehvas tujus olnud. Annus sinu optimistlikku ellusuhtumist on just see, mida ta vajab, et ennast kokku võtta ja hakata jälle elu helget poolt nägema.


LÕVI
Oleks kena kui suudaksid lahendada kõik maailma probleemid, aga ole realistlik: sa ei jõua lähedalegi. Mida saad teha, on liituda nendega, kes jagavad su vaateid ja kelle eesmärk on ühte kindlat asja paremaks muuta. Tee seda.

NEITSI
Sa võid arvata, et mõni ei vääri kogu seda tähelepanu, mis neile osaks saab, aga nii see lihtsalt on. Selle asemel, et vihastada, tee midagi, mis tähelepanu neilt eemale tõmbab. Sina oled kümme korda suurem staar.

KAALUD
Ära raiska aega muretsemisele asjade pärast, mida oled teinud või pead veel tegema. Tõenäoliselt naudid eesolevat nädalat rohkem, kui elad hetkes ja reageerid sündmustele, selle asemel, et püüda neid tekitada.

AMBUR
Juriidiliste küsimustega tegelemisel ole eriti hoolikas ja kindlasti võta lubadused kirjalikult. Ükskõik, kui palju mõnda inimest usaldad, ei või sa teada, millised vaimseid, emotsionaalsed või rahalised pinged neil võivad olla, seega ära riski.

KALJUKITS
Sa võid olla otsustanud selgitada välja tõe millegi kohta, mida usud teisi enda eest varjavat, aga ära hakka tavalistest olukordadest midagi fantastilist välja lugema. Sul võib olla kahtlusi, aga jäta need enda teada.

VEEVALAJA
Kui keegi teine käitub halvasti või mängib lolli, ei tähenda see, et sina peaksid sama tegema. See nädal on tähtis, eriti suhete osas, nii et ära ärrita inimesi lihtsalt lõbu pärast.

SKORPION
Kui pingutad, et toetada neid, keda armastad, on päev läbinisti nauditav. Mõni võib arvata, et sul jääb puudu inimlikkusest, aga ilmselgelt ei tunne nad sind hästi. Tõesta, et nad eksivad.

KALAD
Ära liiga palju muretse kui su käsi ei käi hästi. Nädala lõpu poole su õnn pöördub ja oled jälle oma saatuse sepp. Karta on vähe ja loota palju.