Nädala horoskoop – 11.-17. oktoober 2021

JÄÄR
Kõik on võimalik – tunned oma kontides, et võid minna kogu maailma vastu ja võita. Ja sul on õigus, võid küll. Aga miks alustada lahingut, kui sul on piisavalt šarmi oma tahtmise saamiseks ilma võitluseta? Või sa naudidki seda?

SÕNN
Kui tunned, et pead oma edukusega kiitlema, siis lase käia. Sa ei suurusta tihti sellega kui hästi oled hakkama saanud, nii et vahel harva sobib. Sul on kindlasti palju üle uhke olla. Anna kõigile teada.

KAKSIKUD
Isegi eksperdid eksivad mõnikord ja kui su aimdus ütleb sulle, et keegi, kellel on võimu ja mõjujõudu, ei tea, millest ta räägib, siis eira teda ja tema nõuandeid.

VÄHK
Sotsiaalne sündmus on lõbus ja võib tuua uue karjäärivõimaluse. Teadmised ja kogemused on alati olulised, aga kui tuleb valida sinu ja samaväärse konkurendi vahel, siis loevad tutvused.


LÕVI
Kulisside taga toimub praegu suuri asju, seega ära tee liiga palju plaane, need muutuvad kindlasti. Kui keegi palub sul rohkem tööd teha, siis ütle talle külmalt ära – see on viimane asi, mida praegu vajad.

NEITSI
On oluline nääklemistest üle saada. See võib tunduda raske, arvestades kui haprad teatud suhted viimasel ajal on olnud, aga see on kergem kui ette kujutad. Nii et kujuta ette ja tee seda.

KAALUD
Kui te tunnete vajadust partneri või sugulasega ära leppida, siis nüüd on õige aeg. Kui te sellega viivitate, siis võite aru saada, et see ei ole nii lihtne või, mis veel hullem, et nad on leidnud armastuse, mida nad vajavad kellegi teisega.

SKORPION
Teie mõtted paistavad teid praegu vaevavat ja kindlasti on üks või kaks valdkonda, kus peate olema tõsiseltvõetav. Kuid ärge muutuge nii tõsiseks, et kogu lõbu teie elust kaob. Kui miski paneb teid naeratama, siis on see õige.


AMBUR
On täitsa mõistlik edasi lükata töö, mis mitte ainult ei pea kohe valmis saama, vaid mille saad lasta teistel enda eest ära teha. Järgmise seitsme päeva jooksul juhtub nagunii midagi sellist, mis selle töö tähtsusetuks muudab, seega milleks üldse muretseda?

KALJUKITS
Mida rohkem üritate midagi välja selgitada, seda enam peavalu see põhjustab. Nii et lõpetage proovimine. Mõnel juhul ei ole lihtsat vastust. Mõnele küsimusele ei ole üldse vastust. Kas see on suuremas plaanis tõesti oluline? Ei!

VEEVALAJA
Täna on hea päev hoolitsemaks väikeste igapäevaste asjades eest, mis on vaja ära teha, nii tööl kui kodus. Ära sea endale suuri eesmärke, tee lihtsalt väiksed asjad ära ja las suur plaan loksub ise paika. Nii on alati.

KALAD
Sa ei häbene lähedastele öelda, kui olulised nad sinu jaoks on. Täna peaks sul olema hea päev ka loomingulisteks tegevusteks, nii et lase oma kunstnikuküljel esile tulla – see toob nii sulle kui teistele palju rõõmu.