Nädala horoskoop – 11.-17. november 2019

JÄÄR
Pereliikmete ja sugulastega on olnud viimastel nädalatel raske hakkama saada, aga ainult sellepärast, et sa pole neile õigesti lähenenud. Nüüd kui nende hirme pisut paremini mõistad, leiad viise, kuidas neile lähemale jõuda.

SÕNN
Sind võib ärritada, et keegi valetab häbematult, aga ära näita oma viha välja. Parim lähenemine on teeselda, et sa pole midagi märganud ja oled iga sõnaga nõus. Seejärel pane õigus maksma.

KAKSIKUD
Eesoleval nädalal oled äärmiselt hõivatud, aga valmis väljakutseid innukalt vastu võtma. Ära oota, et teised ohjad haaraks, tee seda ise ja innusta teisi endale järgnema.

VÄHK
Sel nädalal võta prioriteediks teiste inimeste jaoks asjade tegemine. Mida praegu oma pere ja sõprade heaks teed, teevad nemad tulevikus sinu heaks. Sa ei pea tooma suuri ohvreid, lihtsalt aita neid, kes seda vajavad.


LÕVI
Raske töö pole kunagi kellelegi liiga teinud, nii räägitakse, aga see ei tähenda, et sa peaksid end kogu aeg tööga üle koormama. Selle nädala mõjutused annavad võimaluse väljateenitud puhkepausiks. Ära ole loll, et selle võimaluse kasutamata jätad.

NEITSI
Püüa mitte raisata aega ja energiat inimestele, kes selgelt pole pingutamist väärt. Teatud isikud on alati tänamatud, ükskõik, mida teed – see on nende loomuses – nii et kui selliseid inimesi märkad, siis väldi neid nii palju kui saad.

KAALUD
Sa oled mingis küsimuses otsuse teinud ja mida rohkem teised püüavad sind panna meelt muutma, seda rohkem tahad sa oma nägemuse järgi talitada. See sobib, kuni see nägemus on õige.

SKORPION
Sa ei jäta tegutsemist ega rääkimist ning avaldad pidevalt oma ideedega inimestele muljet. Nii kodus kui tööl vaatavad teised sulle alt üles ja peavad sind selleks usaldusväärseks inimeseks, kes näeb asju nii nagu need on.


AMBUR
Sa võid tahta loobuda millestki, mis ei edene nii nagu sina tahad. Ära anna alla. Selle nädala lõpupoole juhtub midagi, mis paneb sind mõistma, et su aeglane edenemine on kõigest ajutine tõrge ja isegi vajalik.

KALJUKITS
Sa tahad asjad tehtud saada nüüd ja kohe, aga kuna kõik pole nii motiveeritud või dünaamilised kui sina, siis nõuab teiste endale appi saamine pingutust. Ei, sa ei saa üksi hakkama – liiga palju on teha.

VEEVALAJA
See nädal peaks olema väga viljakas, aga on oht, et kiirustades näitama, mida teha oskad, võtad endale liiga palju ülesandeid ja ei saa ühtki korralikult täidetud. Keskendu ühele asjale, mida väga hästi oskad ja tee seda hiilgavalt.

KALAD
Kui autoriteetne isik pakub sulle midagi, mida oled ammu ihaldanud, siis mõtled kindlasti, kus konks on, aga kahtlustamiseks pole põhjust. Keegi ei kavatse sind alt tõmmata. Vähemalt mitte seekord!