Nädala horoskoop – 11.-17. märts 2024

VÄHK
Sul on praegu nii palju valikuid, et võib olla raske teada, millest alustada. Parima tulemuse saad kui veedad võimalikult palju aega inimestega suheldes. Uued tutvused toovad uusi võimalusi nii töö- kui armuasjades.

JÄÄR
Püüa olla teiste inimeste emotsionaalsete probleemide puhul taktitundelisem. Pead meeles pidama, et kõik ei ole nii tahumatud kui sina, tegelikult on mõned inimesed üsna haavatavad. Nii et kui nad nutma puhkevad, siis käitud sa valesti!

SÕNN
Sa ei pea minemiseks ja tulemiseks luba küsima. See on sinu elu ja sul on õigus elada seda nii nagu soovid ning kui mõnele see fakt ei meeldi, siis on ehk aeg need inimesed oma elust kõrvale jätta. Vabadus on kõige olulisem.

KAKSIKUD
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi endale ette kirjutada, kuidas peaksid mõtlema või käituma. Õnneks oled sa loomult piisavalt kangekaelne, et mitte kompromissile minna.


LÕVI
Sõprusel on praegu nii palju positiivseid mõjusid, et sa peaksid olema loll kui seda ära ei kasuta – ja loll ei ole sa mingil juhul! Kui vajad abi, siis lihtsalt tee suu lahti. Abi on alati saadaval.

NEITSI
Praegu on hea aeg reisimiseks, ükskõik kas tööasjus või lõbu pärast. Mida rohkem inimesi kohtad, seda tõenäolisemalt õpid midagi kasulikku. Kontaktid ebatavaliste inimestega võivad sel nädalal olla eriti kasulikud.

KAALUD
Mõni arvab, et veedad liiga palju aega elu nautides ja liiga vähe oma töö ja kohustustega tegeledes. Võib-olla on neil õigus, aga sa ei hakka oma eluviisi muutma. Ütle neile, et tegelegu oma asjadega. Veel parem, ära lihtsalt pane neid tähele.

AMBUR
Korda endale, et sul on vajalikud omadused. Korda endale, et oled edukas. Kui seda piisavalt palju ütled, siis hakkad seda uskuma ja seejärel avanevad su jaoks äkitselt igasugused uksed. Kõik on sul peas kinni.

KALJUKITS
Terve see nädal on üks neist nädalatest, mil oleksid parema meelega kusagil mujal kui seal, kus pead olema. Kui leiad usutava põhjenduse olukorrast pääsemiseks, siis lase käia, aga kui sa lihtsalt kokkulepitud kohta kohale ei ilmu, siis võid saada väga võimsa vaenlase.

VEEVALAJA
Enne kui võtad vastu lõpliku otsuse pikaajalise rahalise ettevõtmise osas, pead olema kindel, et tead kõiki fakte. Kui jätad midagigi juhuse hooleks, siis on reaalne võimalus, et maksad rohkem kui peaksid.

SKORPION
Pead tõsiselt pingutama, et oma kaaslaste ja pereliikmetega suhted korda saada. Sa võib-olla ei taha esimest sammu teha, aga kui teed, siis sa ei kahetse seda. Näita, et oled valmis asju selgeks rääkima.

KALAD
Võta prioriteediks ära leppida kellegagi, kellega hiljuti tülli läksite. Tõenäoliselt on sul tõsiselt kahju, et vihastusid millegi tagantjärele vaadates täiesti tühise pärast. Te saate mõlemad sellest üle.