Nädala horoskoop – 11.-17. mai 2020

JÄÄR
Kui pead oma isiklikus elus või karjääris midagi muutma, siis tee seda kõhklusteta ja tagasi vaatamata. Mõni võib arvata, et sa oled põhjuseta julm, aga kui sa kohe midagi ei muuda, siis seda muutust ei pruugigi tulla.

SÕNN
Sa võid praegu olla oma eesmärkide osas pisut segaduses, aga ära muretse – on ainult päevade küsimus, mil su mõistus selgineb ja näed eesootavat teed selgelt. Kuula oma südant ja tegutse selle järgi.

KAKSIKUD
Astu vastu oma suurimale hirmule ja sa ei karda seda enam kunagi. Väga vähe asju siin elus on väärt ärritumist, nii et vaata oma murele silma ja näed, et see on tegelikult ainult pettekujutelm, mida võid rahulikult eirata.

VÄHK
Pead partneritele ja pereliikmetele teada andma, mida sa välja kannatad ja mida mitte. Üks põhjus, miks viimasel ajal nii palju tülisid on olnud, on see, et mõned inimesed arvavad, et sa oled kergesti manipuleeritav.


LÕVI
Sa pead oma igapäevast rutiini muutma ja kohe! Astroloogias on kõige olulisem aeg ja ajastus ning aeg pihta hakata on kohe praegu, mil su motivatsioon ja energia on kõrgel tasemel.

NEITSI
Kui sul on vaja kedagi enda poolele saada, siis praegu on õige aeg teda pommitada faktide ja numbritega, mis su väiteid tõestavad. Lihtsam on teda veenda muidugi siis kui ta sellest rahalist kasu saab.

KAALUD
Sa tahad nii palju asju teha, aga kui püüad teha kõike korraga, siis tõenäoliselt ei jõua sa kuhugi. Sa oled pinge all ainult sellepärast, et tekitad ise endas pinget. Võta rahulikult ja tee ühte asja korraga.

SKORPION
Sa pead lõplikult otsustama, mida elult tahad – pärast seda pead muidugi välja nuputama, kuidas seda saada. Ära lase mineviku kõhklustel ja kartustel end tagasi hoida. Tee nii, et iga päev on uus algus.


AMBUR
Enne kui võtad vastu lõpliku otsuse pikaajalise rahalise ettevõtmise osas, pead olema kindel, et tead kõiki fakte. Kui jätad midagigi juhuse hooleks, siis on reaalne võimalus, et maksad rohkem kui peaksid.

KALJUKITS
Sa ei pea alati esimene olema, kuigi kardinaalse tähemärgina oled sa harjunud olema liider. Kui tahad sel nädalal elus edasi jõuda, siis pead leidma kompromisse. See on piisavalt lihtne.

VEEVALAJA
Kahtlemata ei jõua sa ära oodata, millal saada hakata oma plaane elu viima, aga ära ole nii kärsitu, et valestardi teed. Sul on piisavalt aega endast jälg maha jätta, nii et vaata, et su plaanide põhialused oleks tugevad. Üks samm korraga.

KALAD
Mõni arvab, et veedad liiga palju aega elu nautides ja liiga vähe oma töö ja kohustustega tegeledes. Võib-olla on neil õigus, aga sa ei hakka oma eluviisi muutma. Ütle neile, et tegelegu oma asjadega. Veel parem, ära lihtsalt pane neid tähele.