Nädala horoskoop – 11.-17. jaanuar 2021

JÄÄR
Võib olla ahvatlev töötada veel rohkem ja kiiremini, aga pikas perspektiivis saavutad rohkem kui alustad aeglaselt ja mõtled, mida teed. Ja ära lase töökaaslastel ja tööandjatel survestada sind liiga palju tegema.

SÕNN
Sel nädalal tee ennast kuuldavaks. Ja pea meeles, et ei loe kui kõvasti karjud, vaid, kui hästi tead fakte ja kui enesekindlalt neid väljendad. Sa oled loomult liider ja teised tahavad sulle järgneda.

KAKSIKUD
Püüa vältida sõprade ja pereliikmete eest otsustamist, sest ükskõik kui head kavatsused sul on, võid kindel olla, et neile see ei meeldi. Las nad õpivad oma vigadest ja aita neid, kui nad seda vajavad.

VÄHK
Käes on aeg edasi liikumiseks, ilma kahetsuste ja tagasivaatamiseta ning ilma lubadusteta ebaõnnestumise korral tagasi minna. Tõmba liivale joon, astu sellest üle ja võta vastu oma uus mina ja uus tulevik, mida plaanisid.


LÕVI
Pole midagi halba selles kui tahad end maailmast välja lülitada ja mõnda aega oma mõtetega üksi olla – see on täiesti lubatud. Teised võivad arvata, et sa käitud imelikult, aga ainult sellepärast, et nad on tundetud. Neil ei ole sellist kujutlusvõimet nagu sinul.

NEITSI
Mõned inimesed võivad mossitada, aga neil pole mingit õigust sinu tuju halvaks muuta, nii et mine kuhugi, kus muusika mängib ja inimesed tantsivad ning kus ei paista ühtki kurba nägu. Tee, mida vaja, et oma tuju rõõmsana hoida.

KAALUD
Sel nädalal näitavad tähed, et sa peaksid oma paljusid andeid paremini ära kasutama. Ära kuula neid, kes ütlevad, et su eesmärgid on vildakad, sest ainult sina tead, sügaval sisimas, mida sa pead tegema.

SKORPION
Isegi kõige keerulisemale küsimusele on alati vastus, nii et ära kaota pead kui su elu pole kerge. Hoolimata sellest, mida mõned inimesed elust arvavad, on see naudingute aed – ja on alati olnud. Kui sa seda ei näe, siis vajad prille!


AMBUR
Pead leidma oma plaanide ellu viimiseks moodusi, mis pole liiga pealetükkivad ega isekad. Praegu võib olla suure ebakindluse periood, aga on ka suurte võimaluste aeg. Jää rahulikuks, keskendunuks ja eelkõige püsi kursil.

KALJUKITS
Püüa materiaalsetele asjadele vähem tähelepanu pöörata. Ära keskendu sellele, et väljaminekud on suuremad kui sissetulekud. See olukord on ajutine ja saab varsti läbi, nii et pea püsti.

VEEVALAJA
Teised tajuvad su enesekindlust ja sellepärast tahavad sinu heaks midagi teha – ja mis õigusega sa pakkumistest keelduks? See annab sulle kindlasti rohkem aega, töötamaks loomingulise projekti kallal, mis peab väga varsti valmis saama.

KALAD
Praegu võib maailmas paljugi juhtuda, aga ainus asi, mis loeb, on see, mis toimub su peas. Mõtle sügavalt oma elu üle järele ja saa aru, mis suunas see liigub. Seejärel otsusta. Seejärel tegutse.