Nädala horoskoop – 11.-17. detsember 2023

VÄHK
Ükskõik, mida sa kardad, pead oma hirmule nime andma, sest ainult siis suudad sellele vastu astuda ja sellest võitu saada. Tõenäoliselt pole muretsemiseks põhjust, aga isegi kui su ärevus on asja pärast, ei pea sa sellest nii suurt numbrit tegema.

JÄÄR
Võid tahta eirata teavet, mis ei sobi sinu maailmavaatega, aga see võib olla viga. Neela oma uhkus alla ja tee, mida sulle öeldakse – see võib praegu piinlik olla, aga säästab aega ja hoiab hilisemate probleemide eest.

SÕNN
Sa võid tahta endast kehvemal järjel inimesi aidata, aga kaalu hoolikalt enne kui hakkad vabatahtlikult tegema midagi, millest väga vähe tead. Teistele võib su innukus muljet avaldada, aga kui sa käki keerad, siis nad enam vaimustuses ei ole.

KAKSIKUD
Kui tunned, et pead oma edukusega kiitlema, siis lase käia. Sa ei suurusta tihti sellega kui hästi oled hakkama saanud, nii et vahel harva sobib. Sul on kindlasti palju üle uhke olla. Anna kõigile teada.


LÕVI
Kas kontrollid oma emotsioone või kontrollivad emotsioonid sind? Seda pead endalt küsima ja kui vastad ausalt, siis tõenäoliselt on õige viimane variant. Ükskõik, mis juhtub, ära lase oma hirmudel oma karjääri kahjustada.

NEITSI
See, mida probleemiks pead, ei ole seda tegelikult üldse ja järgmine sündmus aitab sul sellest aru saada. Fakt on ka see, et ükskõik, mida õnnetusekuulutajad võivad öelda, ei kuku taevas pähe, vähemalt mitte sulle.

KAALUD
Siiras pingutus toob alati tulemusi, nii et jätka pusimist sellega, mille kallal töötad ja ära lase pead norgu kui tulemused viibivad. Miski, mida teed, pole aja raiskamine ja ühel päeval saavutad oodatud läbimurde.

AMBUR
Oled projektiga liiga tihedalt seotud ja pead astuma sammu tagasi, et näha realistlikku pilti sellest, kuidas sul läheb ja mida pead järgmisena tegema. Küsi usaldusväärselt sõbralt, mida tema arvab – see võib olla õpetlik.

KALJUKITS
Tundub, et olete suutnud viimasel ajal palju tööd teha, mis on hea, kuid te ei saa seda tempot lõpmatuseni jätkata, nii et hakake mõtlema, kuidas võiksite veidi maha rahuneda. Te peate jääma vaimselt ja füüsiliselt ärksaks.

VEEVALAJA
Teil võivad olla millegi suhtes tugevad veendumused ja teil on igati õigus neid väljendada, kuid peate aru saama, et kõik ei nõustu teiega. Püüdke mitte vihaseks saada, kui teised keelduvad asju teie moodi nägemast. See ei ole nii oluline.

SKORPION
Sa oled praegu mässumeelne ja võid teha midagi, mis šokeerib nii su sõpru kui vaenlasi. See on hea. Liiga paljud inimesed on viimasel ajal su olemasolu enesestmõistetavaks pidanud. Tee midagi, mis neid natuke raputab.

KALAD
Ära lase inimestel oma tunnetega mängida ja panna sind tegema asju, mida sa ei teeks kui mõtleksid loogiliselt. Mingil hetkel pead karm olema ja teistele ütlema, et sa ei taha seda mängu enam mängida.