Nädala horoskoop – 10.-16. oktoober 2022

JÄÄR
Sa oled viimastel nädalatel nii läbiklopitud, et ei saa enam aru, kus pool on maa ja kus taevas, aga sellest pole midagi. Vähemalt tööasjus tead sa vähimagi kahtluseta, mida on vaja järgmisena teha. Nii et tee seda.

SÕNN
Praegu ei paista keegi sinuga samal lainel olevat, nii et erilist toetust pole oodata, isegi mitte sõpradelt ja pereliikmetelt. Sind ei huvita see üldse. Sa ei vaja nende tuge. Sa saad üksi hakkama.

KAKSIKUD
Te peaksite vaatama partnerlust ja sõprust rahulikuma pilguga ja seda nii isiklikus elus, kui ka töös. Kohelge teisi nii nagu nad oleksid liitlased ja võrdsed, mitte rivaalid ja vaenlased ning elu saab olema võrdselt lõbus ja tulus.

VÄHK
See, mida teised inimesed ei taha, et sa teaksid, on just see, mida pead praegu teadma, seega hakka küsimusi küsima ja ära lõpeta enne kuni oled leidnud loogilised vastused. Mõned avastused šokeerivad sind.


LÕVI
Oled sel nädalal alustanud paljude uute asjadega, aga varsti pead valima ühe või kaks projekti, millele keskenduda. Pea meeles, kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et pole mõtet püüda kõike ära teha.

NEITSI
Sul paistab olevat foobia millegi suhtes, mille pärast muidu poleks vähimatki muret. See hirmutunne ja ebakindlus võib veel mõne päeva jätkuda, aga järgmise nädala alguses oled jälle rõõmus.

KAALUD
Võid tahta eirata teavet, mis ei sobi sinu maailmavaatega, aga see võib olla viga. Neela oma uhkus alla ja tee, mida sulle öeldakse – see võib praegu piinlik olla, aga säästab aega ja hoiab hilisemate probleemide eest.

SKORPION
Ära raiska aega muretsemisele asjade pärast, mida oled teinud või pead veel tegema. Tõenäoliselt naudid eesolevat nädalat rohkem, kui elad hetkes ja reageerid sündmustele, selle asemel, et püüda neid tekitada.


AMBUR
Saad enamiku inimestega hästi läbi, aga pead teadma, et mõne iseloom on sinu omast nii erinev, et sõpradeks te ei saa. Kõik on korras – sellepärast ongi maailm nii huvitav.

KALJUKITS
Tänasel päeval on tõenäoliselt parem oma plaanid enda teada hoida. Sa ei pea oma plaanide kohta valetama, aga tasub vastata põiklevalt. Teistel pole mingit õigust su soove ja eesmärke teada.

VEEVALAJA
Mida rohkem üritate midagi välja selgitada, seda enam peavalu see põhjustab. Nii et lõpetage proovimine. Mõnel juhul ei ole lihtsat vastust. Mõnele küsimusele ei ole üldse vastust. Kas see on suuremas plaanis tõesti oluline? Ei!

KALAD
Ära raiska aega, et öelda maailmale, mida tegema hakkad – lihtsalt hakka pihta ja näita, et suudad tegutseda sama hästi kui jutustada. Nii praktilises meeleolus oled sa harva. Su tähtede seis on harva nii hea olnud.