Nädala horoskoop – 10.-16. mai 2021

JÄÄR
Juba mõnda aega oled olnud tuleviku suhtes kahevahel ja on saabunud hetk, mil otsustusvõimetus ajab su hulluks. Nii et miks mitte mõlemad variandid omaks võtta? Sa ei pea end pühendama ainult ühte tüüpi elustiilile. Proovi ära.

SÕNN
Küsimused, mida endalt praegu küsid, võivad olla samad, mida küsisid eile ja üleeile, aga vastused on täiesti erinevad. Kuidas aru saada, mis on tõde ja mis vale? Usalda oma sisetunnet.

KAKSIKUD
Ära peida ennast tuppa – mine välja ja näita kõigile, kes on staar. Sa oled sündinud šõud tegema, olema suurem kui elu ise, nii et miks sa kardina tagant piilud?

VÄHK
Te paistate läbivat üht neist etappidest, kus pöörate tähelepanu iseendale. Selles ei ole midagi halba, kuid ärge unustage, et teil on kohustusi ka muu maailma ees. Liiga palju eneseanalüüsi võib olla kulukas (ja igav).


LÕVI
Ükskõik kui ärritavad mõned inimesed võivad olla, ei tohi sa lasta neil end mõjutada. Eriti tööasjus pead õppima rahunema ja laskma elul omasoodu minna. Mida rohkem püüad asju vägisi teha, seda rohkem hakkavad teised sind ärritama.

NEITSI
Kas lubad rohkem kui täita suudad? Võib-olla, aga oled praegu nii enesekindel, et mõte ebaõnnestumisest ei tule sulle pähegi, mis omakorda muudab edu tõenäolisemaks. Kas suudad oma lubadused täita? Eks me näe!

KAALUD
Su kavatsused võivad olla seotud riskiga, aga sa tead, et kui asjaga edasi ei lähe, siis oled pärast enda peale vihane, et nii arg olid. Valmistu nii hästi kui suudad ja seejärel lenda peale ning palveta, et kõik läheb plaanipäraselt.

SKORPION
Sul võib olla õigus vihastuda kellegi peale, kes on sind alt vedanud, aga kas see on seda väärt? Võimalik, et mõistlikum on andestada ja unustada, muuhulgas ka sellepärast, et siis on teine sulle teene võlgu ja see võib kasulikuks osutuda.


AMBUR
Sind kutsutakse kellelegi hädas appi ja ükskõik, kui kiire sul oma kohustustega on, pead sa talle appi minema. See inimene on varem sinu heaks väga palju teinud, seega aita rõõmuga, mitte vastumeelselt.

KALJUKITS
Olge ettevaatlik selle suhtes, mida ütlete, kui keegi pöördub teie poole nõu saamiseks. Veenduge, et see, mida te neile ütlete, tuleneb teie enda kogemusest, ja see ei ole midagi, mille te ebausaldusväärsest allikast leidsite. Kui te vastust ei tea, siis öelgegi nii.

VEEVALAJA
Ära lase teiste inimeste kahtlustel end takistada edasi liikumast plaaniga, millest tead, et sel on potentsiaali sind õnnelikuks ja edukaks teha. See, et nemad ei oska unistada, ei tähenda, et sina peaksid oma unistusest loobuma.

KALAD
Mida enam teile korrutatakse, et te midagi ei saa, seda kindlam on, et seate selle omale eesmärgiks – mis võib olla lõbus, kuid võib viia ka olukordadeni, mis ei aita teid elus kuidagi edasi. Ärge laske oma soovidel kontrolli alt väljuda ja muutuda kinnisideedeks.