Nädala horoskoop – 10.-16. juuni 2024

VÄHK
Te peate oma finantsasjades korda looma ja sellega on väga kiire. Olge endaga halastamatu ja veenduge, et eristate oma vajadusi ja soove. Kui midagi ei ole absoluutselt vajalik, siis saate ilma selleta hakkama.

JÄÄR
Kui pead oma isiklikus elus või karjääris midagi muutma, siis tee seda kõhklusteta ja tagasi vaatamata. Mõni võib arvata, et sa oled põhjuseta julm, aga kui sa kohe midagi ei muuda, siis seda muutust ei pruugigi tulla.

SÕNN
See, mis juhtub homme, kui täiskuu on sinu tähemärgis, võib näida ekstreemne, aga kes ütles, et elu peab õiglane olema? Fakt on see, et teistel on võimu reegleid teha ja sinul pole, seega kohane ja jää ellu. Sa saad hakkama.

KAKSIKUD
Kuula nõuandeid ja ära karda nende järgi toimida. Mitte igaüks ei püüa sind petta või sult varastada, seega suru oma kahtlused alla ja kuula olulisi inimesi, kes saavad sind aidata. Nad on sinu poolel.


LÕVI
Su töö juures või suhtlusringkonnas käib praegu vaimne jõukatsumine ja sa ei saa endale kaotust lubada. Su tähemärgil on halastamatu maine ja sa peaksid sellele vastavalt käituma.

NEITSI
Teile võib tunduda, et peate kõik hävitama ja uuesti nullist alustama, kuid see ei ole tegelikult vajalik. Teie elus on tegelikult vähe valesid asju ja teil on lihtsalt vaja teha mõned väikesed muudatused, ei midagi muud.

KAALUD
Su elus on praegu piisavalt väljakutseid, aga sa ei pea igaühest probleemi tegema. Sa jõuad kiiremini edasi, kui valid oma lahinguid hoolikalt ja ei pane tähele seda, mis ei vii sind eesmärgile lähemale.

AMBUR
Sa pead tõsiselt käsile võtma raha- või äriasjad, mille oled viimasel ajal unarusse jätnud. Samuti võib olla vaja hakata karmilt kohtlema inimesi, kes pole sinuga ausat mängu mänginud – isegi kui see tähendab suhte lõpetamist.

KALJUKITS
Sa ei tohi mitte kellelgi, isegi kõige lähedasematel ja kallimatel, lasta end tagasi hoida tegemast seda, millest tead, et see on sinu jaoks õige. Oled jõudnud teelahkmele ja nüüd tuleb teha otsus. Paratamatult ei meeldi see mõnele inimesele.

VEEVALAJA
Miski, mida pidasid keeruliseks, on hoopis lihtne ja miski, mida pidasid lihtsaks, osutub keeruliseks. Mine vooluga kaasa. Elu mõte ei ole sündmused iseenesest, vaid selles, kuidas sa lased neil end mõjutada.

SKORPION
Ilmneb, et sa valdad infot, mis võib olla ohuks inimestele, kes teeksid ükskõik mida, et see saladuseks jääks. Kui sulle just ei meeldi vaenlasi hankida, siis peaksid selle info enda teada jätma.

KALAD
Kui tahad, et sind märgataks ja elus edasi liikuda, siis varsti saabub selleks võimalus. Kuni seda ootad, hoolitse oma tervise eest ja tee trenni. Sa pead tugev olema.