Nädala horoskoop – 10.-16. juuni 2019

JÄÄR
Sa võid praegu end hästi tunda, arvates et saad tagajärgi kartmata end varasemast rohkem tagant sundida. Piitsuta ennast, kui pead, aga luba endale ka piisavalt puhkust. Tasakaal on eluliselt tähtis.

SÕNN
Sa üllatud, kui kiiresti ja lihtsalt asjad tehtud saad, seega ära sisenda endale, et oled liiga kaugele maha jäänud, sest sa pole. Saa igavate asjadega varakult ühele poole ja ülejäänud päeva lõbutse.

KAKSIKUD
Mine vooluga kaasa ning lase sündmustel areneda omasoodu. See kehtib kõigil elualadel, kuid eriti pere- ja rahaasjades, kus muretsemine teeb probleemid ainult hullemaks. Küll kõik laabub.

VÄHK
See peaks olema läbinisti nauditav päev ja isegi kui pead tegelema tõsiste asjadega, on sul siiski väga lõbus. Keegi, keda kohtad inimestega suheldes või reisides, saab lähedasemaks kui lihtsalt sõber ja sellele on tore mõelda.


LÕVI
Rääkides inimestega, kelle usaldusväärsuses sa kindel pole, jälgi mida ütled. Sulle meeldib lobiseda, see on su loomuses, kuid liiga palju öeldes võid oma sotsiaalset seisundit kahjustada. Pea meeles – teadmistes peitub jõud.

NEITSI
Ükskõik kui hullumeelsed su ideed võivad mõnele inimesele tunduda, pead usaldama oma instinkte ja nende järgi tegutsema. Luba oma sisehäälel end juhtida ning ära üllatu kui kõik laabub täiuslikult.

KAALUD
Ära lase teiste inimeste kahtlustel end takistada edasi liikumast plaaniga, millest tead, et sel on potentsiaali sind õnnelikuks ja edukaks teha. See, et nemad ei oska unistada, ei tähenda, et sina peaksid oma unistusest loobuma.

SKORPION
Kõik su tuttavad võivad olla ühel arvamusel, kuid kui su instinktid räägivad vastupidist, pead usaldama neid. Karjamentaliteet on praegu laialt levinud. Mõtle alati oma peaga.


AMBUR
Pole mingit mõtet ennast haletseda, isegi kui su parim plaan paistab olevat tupikusse jõudnud. Kui saatus oma tarkuses soovib sind mõneks ajaks peatada või panna teistsugust teed proovima, siis sea oma samme selle järgi.

KALJUKITS
Mida varem lõpetad oma rahalise olukorra pärast muretsemise, seda varem see laheneb. See võib kõlada liiga hästi, et tõsi olla, aga mida enam sa end millegi pärast piinad, seda enam võimu sellele annad. Hoia oma mõtted millelgi muul.

VEEVALAJA
Mingil põhjusel paistad uskuvat, et sind ümbritsevad vaenlased, et kogu maailm on sinu vastu. Lõpeta rumalad kujutelmad ning vaata vahelduseks asja helget poolt. Elu on su enda kätes.

KALAD
Sa võid end praegu haletseda, eriti kui tunned end ära tõugatuna inimese poolt, kelle vastu sul tunded on. Väga tõenäoliselt oled asjast täiesti valesti aru saanud, nii et mõtle positiivselt ja ära ole nii mannetu!