Nädala horoskoop – 10.-16. juuli 2023

JÄÄR
Kui arvad, et midagi halba juhtub, siis ilmselt juhtubki. Kui negatiivsed mõtted võimust võtavad, siis tõmbad alateadlikult ligi masenduses inimesi ja ebameeldivaid juhtumisi. Võta end kokku.

SÕNN
Veendu, et see mida soovid, on see, mida tõeliselt ihaldad, sest kui oled kord midagi saanud, ei pruugi õnnestuda seda tagasi anda. Samuti ole ettevaatlik kui sõpradele midagi lubad, nad ootavad et sa oma lubadusi täidaksid.

KAKSIKUD
Sa ei pruugi olla päris kindel, et su ettevõetav tegevus õnnestub, aga oled teistele lubanud, et proovid ja ei saa neid alt vedada. Kui asi halvasti läheb, siis vähemalt sult teist korda ei paluta!

VÄHK
Vihavaenu ja võimuvõitlust on kõige parem vältida, isegi kui see tähendab, et peate mõnda aega üksi hakkama saama. Ärge tehke mingil juhul seda viga, et valite pooli – pikemas perspektiivis võivad siis mõlemad teie vastu pöörduda.


LÕVI
Kui sa kellegagi isiklikul tasandil läbi ei saa, ei tähenda see veel seda, et sa ei saa temaga koos töötada. Jäta oma tunded kõrvale ja pinguta, et ühine projekt valmis saaks. Sa võid üllatuda kui libedalt see läheb.

NEITSI
Pole mingit mõtet mineviku vigade pärast põdeda. Kui tegid hiljuti midagi valesti, siis õpi sellest nii palju kui saad, seejärel jäta see selja taha ja liigu edasi. Muidugi teed sa ka edaspidi vigu, aga su õnnestumised kaaluvad need üle.

KAALUD
Keegi, keda oma konkurendiks pead, eksib sel nädalal ja sina oled õiges kohas, et sellest kasu lõigata. Kuna sa oled hea inimene, siis võib sul temast pisut kahju olla, aga ära lase sel takistada olukorra ära kasutamist. Sa väärid edu.

SKORPION
Näita milleks sa võimeline oled. Tööandjad ja teised võimu juures olevad inimesed otsivad inimesi, kes on otsustusvõimelised, ei kõhkle ning on valmis tulemuse saavutamiseks kõik mängu panema. Ja sina oled selline inimene.

AMBUR
Vii lõpule mõni loov tegevus, midagi, mis võib tuua sulle tunnustuse ja autasud, mida usud end olevat ära teeninud. Isegi kui see ei tee sind rikkaks ja kuulsaks, on see siiski hästi tehtud töö.

KALJUKITS
Tee, mida ise tahad, ära tantsi teiste pilli järgi. Seda meeles pidades, on pikemas perspektiivis siiski kasulikum vähemalt mõnda aega sinuga sarnaselt mõtlevate inimestega koostööd teha. Teie eesmärgid on sarnased.

VEEVALAJA
Ära mõtle endast halvasti kui pead tunnistama, et sul on mingi eesmärgi saavutamine ebaõnnestunud. Fakt on see, et sa proovisid – paljud teised isegi ei alusta – ja juba see teeb sinust teatud mõttes kangelase.

KALAD
Kasuta oma šarmi ja saa oma tahtmine. Pea meeles, et parim moodus teiste inimeste oma nõusse saamiseks on meeldida neile emotsionaalsel tasandil. Faktid ja numbrid on muidugi ka tähtsad, aga tunded kallutavad kaalukausi sinu kasuks.