Nädala horoskoop – 10.-16. jaanuar 2022

JÄÄR
Kui suudad midagi ette kujutada, suudad seda ka teha – jah, see on tõesti nii lihtne. Sa tead, mida ihaldad ja mida tuleb teha, et seda saada, nii et lõpeta lollitamine ja asu tõsiselt asja kallale. Aeg saab otsa.

SÕNN
Püüa mitte elada minevikus ja kahetseda oma vigu, sest see, mis järgmiseks juhtub, teeb kuhjaga tasa kõik, mille arvad olevat kaotanud. Võta sihiks vaadata alati tulevikku ja mitte kunagi tagasi. See pole kaugeltki nii raske kui kõlab.

KAKSIKUD
Näib, et oled isiklikul ristiretkel. Kui su eesmärk on võitlemist väärt – ja seda see on, siis peaks olema lihtne saada sõprade, pere ja kolleegide toetus, aga ära käi neile liiga palju peale.

VÄHK
Mida rohkem teised püüavad sind panna millegi suhtes meelt muutma, seda kindlamalt pead sõrad vastu suruma ja mitte järele andma. Sina tead, mis on õige ja mis vale, nii et otsusta ise ja jää oma otsuse juurde.


LÕVI
Kas teistel lähtuvad ikka teie huvidest? Võib-olla nad teevad seda, võib-olla mitte, kuid milleks jätta see juhuse hooleks? Raha- ja äriasjad on miiniväli, nii et liikuge hoolikalt ja veenduge, et teid ei peteta.

NEITSI
Tee mida iganes, et püsida terve. Kui sa sellest ei hooli, siis avastad end suureneva töökoormuse tõttu kasvava füüsilise, vaimse ja emotsionaalse pinge alt ning su energiatase hakkab langema. Sea oma heaolu alati esikohale.

KAALUD
Ühest küljest soovid teha rohkem, teisest küljest tead, et töötad niigi liiga kõvasti. Ainus viis selle dilemma lahendamiseks on enne uute tegevuste juurde asumist mõnes asjast loobuda. Su aeg ja energia on hindamatud ja piiratud.

SKORPION
Ainus viis projektiga edasi liikumiseks on saada tuge inimestelt, kes aitavad sul eesootavad takistused ületada. Oota päev või paar, enne kui püüad neile läheneda – siis ütlevad nad „jah”.


AMBUR
Varasem vääritimõistmine asendub teadlikkusega sellest kui palju teatud inimesed sulle tähendavad ja miks väiksed eriarvamused pole üldse olulised. Ole sõber kõigiga, aga eelkõige iseendaga.

KALJUKITS
Keegi tuleb sinult isiklikes asjus nõu küsima ja kuigi sa ei taha sekkuda, tead, et ei saa talle ära öelda. Aga veendu, et ta teaks, et see on kõigest nõuanne. Iga inimene vastutab enda eest ise.

VEEVALAJA
Kui näib, et sa ei jõua oma eesmärkidele sammugi lähemale, siis pead ehk midagi äärmuslikku ette võtma. Sel nädalal mõtle suurelt, kõnele suurelt ja tee suuri tegusid. Jäta teistele mulje, et sina üksi suudad asjad liikuma panna.

KALAD
Ükskõik kui hullusti keegi on sind alt vedanud, pead sa talle andestama. Pole mingit mõtet viha pidada, kui maailmas toimub nii palju imelisi asju. Kui sa ei naerata, siis käitud valesti.