Nädala horoskoop – 10.-16. august 2020

JÄÄR
Miks on sul nii palju kahtlusi? Ja miks sa lased neil kahtlustel end tagasi hoida? Pead olema ambitsioonikam. Täna võib olla päev, mil su elu paremaks muutub – aga ainult sina saad lasta sel juhtuda.

SÕNN
Ära raiska oma aega ega energiat kellelegi, kes sulle närvidele käib. Sa kipud aeg-ajalt liialdama ja kui lased sel väiksel vaenulikkusel edasi kesta, võib sellest areneda midagi päris ohtlikku. Kõnni lihtsalt minema.

KAKSIKUD
Te peate leppima sellega, et kõik ei toimi nagu teile meeldib, eriti tööl, kus paistab, et teatud isikud käituvad meelega ebamõistlikult. Hea uudis on see, et tegemist on vaid mööduva faasiga, nii et ärge liigselt vihastage.

VÄHK
Ära vihasta kui väiksed asjad vahel halvasti lähevad. Nii kodus kui tööl tundub, et inimesed veavad sind meelega alt, aga tegelikult on kõik praegu segaduses, nii et tee mööndusi.


LÕVI
Sel nädalal on sul mitu võimalust oma mainet kasvatada ja ilmas edasi jõuda. Kuid sa ei pea selleks palju vaeva nägema. Kasuta oma šarmi – imestad kui kaugele sellega jõuad.

NEITSI
Sa pead tõsiselt käsile võtma raha- või äriasjad, mille oled viimasel ajal unarusse jätnud. Samuti võib olla vaja hakata karmilt kohtlema inimesi, kes pole sinuga ausat mängu mänginud – isegi kui see tähendab suhte lõpetamist.

KAALUD
Midagi, mida oma reisidel näed või kuuled, võib olla just see, mida oled oodanud. Isegi kui see nii ei ole, on sul ikkagi väga lõbus ja seda pole viimasel ajal juhtunud. Ära kahtle endas mingil moel. Ole see, kes oled.

SKORPION
Sa paistad arvavat, et juhtub halvim. Et taevas kukub pähe. Praeguseks peaksid juba teadma, et see on täpselt selline mõtlemine, mille tõttu halvad asjad juhtuvad. Ole positiivne.


AMBUR
Pole sinu moodi ebameeldivatesse inimestesse ja lolli juttu nii leebelt suhtuda, aga näib, et oled jõudnud punkti, kus sind lihtsalt enam ei huvita. Pole mõtet igasugu asjade pärast ärrituda.

KALJUKITS
Sa pead tegelema tõsiste isiklike probleemidega, millega ei kannata oodata, seega ütle oma sõpradele, et mõnda aega näevad nad sind harvem. Kõigepealt saa oma emotsioonid korda, siis mine välja ja lõbutse sõpradega.

VEEVALAJA
Tundub, et teie võim töörindel on veidi vähenenud ja teil on vaja leida viise, kuidas inimestele meelde tuletada, miks nad peaksid tegema seda, mida te neile ütlete. Olge veenev, kuid ärge olge ebaviisakas. Juhid vajavad alluvaid, kes neid austavad.

KALAD
Hoolitse, et sa liiga sügavuti minnes oma perspektiivitunnet ei kaotaks. Pead tegema teadliku otsuse oma tegevust kõrvalt vaadata ja suuremat pilti näha – see on alati olemas, kui tead, kuidas vaadata.