Nädala horoskoop – 10.-16. aprill 2023

JÄÄR
Miks sa püüad vastuvoolu ujuda kui tead, et selle lahingu kaotamine on ette määratud? Sulle ei pruugi meeldida, mis suunas asjad liiguvad, aga kaine mõistus ütleb, et sul pole muud valikut kui kaasa minna, praegu.

SÕNN
Lase partneritel ja pereliikmetel olla nemad ise. Lase neil minna ja teha oma asja oma tempos ja omal moel. Kui püüad nende liikumist piirata, siis saavutad ainult selle, et nad hakkavad mässama.

KAKSIKUD
Mõned inimesed võivad olla hämmastavalt rumalad, kuid see ei muuda neid targemaks, kui teete nende vigadest suure numbri. Nad on need, kes nad on, ja see ei muutu. Kui võimalik, siis lihtsalt hoidke nendest eemale.

VÄHK
On hulk asju, millest pead vabanema, asju, mis hoiavad sind tagasi ja takistavad sul täit potentsiaali kasutamast. Sa tead, mis need asjad on ja tead, et need peavad kaduma. Nüüd on aeg minevikuga lõpparve teha.


LÕVI
Midagi, mida oma reisidel näed või kuuled, võib olla just see, mida oled oodanud. Isegi kui see nii ei ole, on sul ikkagi väga lõbus ja seda pole viimasel ajal juhtunud. Ära kahtle endas mingil moel. Ole see, kes oled.

NEITSI
Võib tunduda, et keegi üritab teie positsiooni õõnestada ja ehk ongi see nii, kuid pole vaja selle pärast muretseda. Mõne päeva pärast juhtub midagi, mis eemaldab nad vaateväljalt ja toob teid esile.

KAALUD
Kui olete rahul oma karjääri kulgemisega, siis ärge midagi muutke. Kui te siiski arvate, et peaksite oma võimete juures rohkem teenima ja karjääriredelil palju kiiremini edasi liikuma, siis tehke selle jaoks midagi – nüüd!

SKORPION
On aeg asuda loomingulise tegevuse kallale, millest oled juba ammu mõelnud. See nõuab suurt pingutust, nii füüsilist kui vaimset, aga sind saadab edu – tähed lubavad seda!

AMBUR
Räägi inimestele tõtt, isegi kui see tähendab auväärse inimese pahandamist või sõprade ja kolleegidega suhete halvenemist. Järgmise seitsme päeva jooksul pead vältima ka kõige väiksemaid valesid – kui sulle just ei meeldi pahandustesse sattuda.

KALJUKITS
On tähtis, et oleksid oma tunnete suhtes aus. Kui hoiad need enda teada, siis võivad negatiivsed emotsioonid koguneda ja vihapurske põhjustada. Anna lähedastele teada, kuidas end tunned.

VEEVALAJA
Mõni arvab, et veedad liiga palju aega elu nautides ja liiga vähe oma töö ja kohustustega tegeledes. Võib-olla on neil õigus, aga sa ei hakka oma eluviisi muutma. Ütle neile, et tegelegu oma asjadega. Veel parem, ära lihtsalt pane neid tähele.

KALAD
Anna end kellegi teise kätesse ja usalda tema otsuseid. Sulle võib meeldida iga oma elu osa kontrollida, aga seekord on soovitatav lasta asjadel minna ja teistel end suunata ning juhtida. Tulemused meeldivad sulle.