Nädala horoskoop – 1.-7. veebruar 2021

JÄÄR
Omandage põhimõte austada teiste inimeste arvamusi, millega te ei nõustu. Kui te just peate kritiseerima seda, mida nad ütlevad, siis tehke seda vähemalt tsiviliseeritud viisil. Pange vastu soovile olla sarkastiline, sest see muudaks olukorra kümme korda hullemaks.

SÕNN
Mida enam te otsite lahendust mingile probleemile, seda kindlam on tunne, et te ei suuda seda leida. Võib-olla üritate liiga pingsalt. Ehk peaksite mõnda aega millelegi muule keskenduma. Vastus saabub õigel ajal.

KAKSIKUD
Sa pead lõplikult otsustama, mida elult tahad – pärast seda pead muidugi välja nuputama, kuidas seda saada. Ära lase mineviku kõhklustel ja kartustel end tagasi hoida. Tee nii, et iga päev on uus algus.

VÄHK
Praegu on äärmiselt oluline aeg rahaasjade jaoks, nii et mõtle enne tegutsemist ja tegutse ainult oma parima äranägemise järgi. Siiski pead sa töötama külg-külje kõrval teiste inimestega. Üksi sa oma eesmärgini ei jõua.


LÕVI
Sa ei pruugi oma arvamustest taganeda, kuid sa pole ainus põikpäine. Vaidlused on sel nädalal tõenäolised, aga pole hullu, uued ideed võivad tekitada pinget, kuid pinge ergutab loomingulisust.

NEITSI
Su autoriteet võib olla tõsise löögi all. Ära püüa seda ignoreerida, sest mida kauem ootad, seda tõsisemaks asi läheb. Veendu, et kõik teaksid, kes on boss – sina.

KAALUD
Kui pead sekkuma sõprade vahelisse vaidlusse, siis veendu, et oled täielikult erapooletu. Kui jääb mulje, et eelistad ühte poolt, siis teed asjad hullemaks kui üldse mitte sekkudes.

SKORPION
Leia vaikne kena kohakene, kus saad end maailmast välja lülitada ja mõtteid koguda. Ja pea meeles: kui soovid oma elus rahu leida, siis esmalt pead selle leidma oma peas ja südames.


AMBUR
Te ehk ei saa loota teatud inimestele nii palju, kui olete seda möödunud nädalatel teinud, kuid tõde on see, et te ei vaja neid enam. Praegu mängib teie elus rolli tähtis õnnetegur. Kasutage seda täiel määral.

KALJUKITS
Sa võid tahta tagasi teha kellelegi, kes on sinu kohta kuulujutte levitanud, aga kas see on seda väärt? Kui ütled midagi ebaviisakat, siis ta näeb, et on õnnestunud sind mõjutada. Lihtsalt eira teda – see teeb rohkem haiget.

VEEVALAJA
Ära lase kellelgi oma vabadust piirata. Neile, kes tahavad ära võtta su õigust iseenda eest mõelda ja rääkida, pead selgeks tegema, et võitled nendega lõpuni välja. Ja sa pead seda tõsiselt mõtlema.

KALAD
Kas sekkud sõprade tülisse või hoiad eemale? Sa juba tead vastust, nii et ära ole nii rumal, et vahele minna ning püüda rahu säilitada. Kui seda teed, siis tõenäoliselt pöörduvad nad mõlemad sinu vastu.