Nädala horoskoop – 1.-7. märts 2021

JÄÄR
Teie mõtted võivad pulbitseda tosinast suurepärasest ideedest, kuid kui püüate neid kõiki järgida, ei jõua te õigupoolest kuhugi. Valige välja üks eesmärk, mis tähendab teile kõige rohkem ning pange sellesse oma süda ja hing. Üks meistriteos korraga!

SÕNN
Sul on praegu ideaalne võimalus survestada neid, kes on sind suure pinge alla pannud. Aga see ei tähenda, et peaksid kulutama kogu oma aja teistele tagasi tegemiseks. Parim kättemaks on see, kui sind nähakse lõbutsemas.

KAKSIKUD
Eesoleval nädalal oled äärmiselt hõivatud, aga valmis väljakutseid innukalt vastu võtma. Ära oota, et teised ohjad haaraks, tee seda ise ja innusta teisi endale järgnema.

VÄHK
Kui tahad elus edasi jõuda, siis nüüd on aeg end nähtavaks teha. Pole vahet kui palju annet sul on, loeb see, et sul on selge siht silme eest ja annad endast kõik selle eesmärgi saavutamiseks.


LÕVI
Kui sõbra või sugulase tuju vajab tõstmist, siis ära oota, et seda sinult palutaks – asu kohe asja juurde ja tee, mida suudad, et teda rõõmustada. Sinu optimistlik suhtumine toob ta näole naeratuse ja ei lähe kaua kuni ta jälle endasse usub.

NEITSI
Ära ürita teiste inimeste probleeme ise lahendada. Muidugi ole lahke, pühenda teistele aega ja näita oma kaastunnet, aga saa aru, et ainus viis, kuidas sõbrad ja kolleegid oma muredele lahendused leiavad, on see kui nad neid ise otsivad.

KAALUD
Kui on midagi tähtsat, mis tuleb järgmise kahe või kolme päeva jooksul ära teha, siis hakka kohe peale ja eira neid, kes ütlevad, et sa ei suuda seda. Neil pole aimugi, milleks sa võimeline oled – kuigi varsti saavad teada!

SKORPION
Kui projekt ei edene või su lõppeesmärk nihkub järjest kaugemale, siis on see ehk märk sellest, et midagi on valesti. Pole veel hilja kurssi muuta, ainult su ego hoiab sind tagasi.


AMBUR
Pole vaja kõhu kõrvalt kokku hoida või suuri ohvreid tuua, ükskõik, mida mõned inimesed võivad öelda. Võib näida, et su rahalistest raskustest pole väljapääsu, aga alati on, seega jää rahulikuks ja mõtle loogiliselt.

KALJUKITS
Ära lase inimestel oma tunnetega mängida ja panna sind tegema asju, mida sa ei teeks kui mõtleksid loogiliselt. Mingil hetkel pead karm olema ja teistele ütlema, et sa ei taha seda mängu enam mängida.

VEEVALAJA
Olge oma sõnadega ettevaatlik, sest võib kergelt juhtuda, et ütlete midagi, mis põhjustab probleeme. See võib teie jaoks ka kulukaks osutuda, kui teistele jääb mulje, et te ei suuda oma teravat keelt tundlikes olukordades talitseda.

KALAD
Tee kindlaks oma hirmud ja võta nende osas midagi ette. Kõik ootavad, et sa oleksid lõbus ja enamiku ajast sa oledki, aga miski on sind viimastel nädalatel tõsiselt vaevanud. On aeg sellest üle saada.