Nädala horoskoop – 1.-7. mai 2023

JÄÄR
Omandage põhimõte austada teiste inimeste arvamusi, millega te ei nõustu. Kui te just peate kritiseerima seda, mida nad ütlevad, siis tehke seda vähemalt tsiviliseeritud viisil. Pange vastu soovile olla sarkastiline, sest see muudaks olukorra kümme korda hullemaks.

SÕNN
Paistab, et sul on karjääriotsuse osas kõhklusi. Muidugi tahad elus edasi jõuda, kuid kas see on selleks õige tee? Mõtle sellele, aga ära veel midagi otsusta. Järgmisel nädalal on kõik selge.

KAKSIKUD
Kui võtad kellegi juttu puhta kullana, siis ei märka olulisi asju. Enne mingi otsuse tegemist, nii isiklikus kui tööelus, veendu, et tead kõiki fakte, mitte ainult neid, mida teised tahavad, et sa teaksid.

VÄHK
Ükskõik, mida sa kardad, pead oma hirmule nime andma, sest ainult siis suudad sellele vastu astuda ja sellest võitu saada. Tõenäoliselt pole muretsemiseks põhjust, aga isegi kui su ärevus on asja pärast, ei pea sa sellest nii suurt numbrit tegema.


LÕVI
Su sõnadel on rohkem kaalu kui räägid asjast ja teed seda lühidalt. Ära vaeva ennast selgitustega, ütle lihtsalt, mida mõtled ja ära lase kellelgi kahelda, et sa tegelikult nii ei mõtle. Vähemaga saavutad rohkem.

NEITSI
Tundub, et teie võim töörindel on veidi vähenenud ja teil on vaja leida viise, kuidas inimestele meelde tuletada, miks nad peaksid tegema seda, mida te neile ütlete. Olge veenev, kuid ärge olge ebaviisakas. Juhid vajavad alluvaid, kes neid austavad.

KAALUD
Sa võid arvata, et ei sobi teatud tööle või ametikohale, aga see pole oluline. Loeb ainult see, et sul oleks vaprust ja enesekindlust millegi uuega tegelema hakata. Töö käigus õpid.

SKORPION
Kui projekt ei edene või su lõppeesmärk nihkub järjest kaugemale, siis on see ehk märk sellest, et midagi on valesti. Pole veel hilja kurssi muuta, ainult su ego hoiab sind tagasi.

AMBUR
Täna on läbinisti nauditav päev ja see on veel nauditavam kui sa ei raiska aega muretsemisele, mida teised inimesed arvavad sellest, mida teed või kellega koos oled!

KALJUKITS
Ära raiska aega lobisemisega sellest, mida kavatsed teha – lihtsalt mine ja tee seda. Sa peaksid sihtima kõrgemale kui ei kunagi varem. Miski pole sulle kättesaamatu. Miski pole võimatu. Kui midagi piisavalt tahad, siis teed nii, et see toimuks.

VEEVALAJA
Kuigi peaksid end uue nädala alguses hästi tundma, soovitame sul mitte üle pingutada, sest tagajärjed võivad olla valusad. Samuti küsi endalt mõned küsimused selle kohta, mis suunas su elu liigub.

KALAD
Enne kui nõustud mingis projektis osalema, veendu, et tead, millesse end segad. Sul peab olema uute partnerite ja kolleegidega sarnane mõtteviis. Kui ei ole, siis jäta see projekt vahele.