Nädala horoskoop – 1.-7. juuni 2020

JÄÄR
Kui võtad kellegi juttu puhta kullana, siis ei märka olulisi asju. Enne mingi otsuse tegemist, nii isiklikus kui tööelus, veendu, et tead kõiki fakte, mitte ainult neid, mida teised tahavad, et sa teaksid.

SÕNN
On kasulik salatseda, eriti kui tegutsed plaaniga, mis vajab õnnestumiseks üllatusmomenti. Kui inimesed hakkavad nuhkima ja küsima, millega tegeled, siis räägi neile ükskõik mida peale tõe. Jah, võib-olla pead sa valetama.

KAKSIKUD
Tee endale nime. Tee midagi tavapäratut. Alusta igat päeva kindla eesmärgiga ja anna endast kõik, et seda saavutada. Samuti pea meeles, nii tööl kui isiklikus elus, et kõik, mida teed, olgu oivaline.

VÄHK
Praegu on hea aeg loovateks tegevusteks, eriti kui need nõuavad teistega suhtlemist. Veendu, et sa räägid lihtsasti arusaadavaid sõnu. Kõik pole nii targad kui sina.


LÕVI
Sa ei pruugi teatud isikuga ühel meelel olla, aga kui pingutad, siis jõuad kompromissile, mis rahuldab teid mõlemat. On täiesti võimalik olla mõnel alal liitlased ja mõnel teisel konkurendid, kuigi sõpradeks ei saa te kunagi.

NEITSI
Mida rohkem teised püüavad sind panna millegi suhtes meelt muutma, seda kindlamalt pead sõrad vastu suruma ja mitte järele andma. Sina tead, mis on õige ja mis vale, nii et otsusta ise ja jää oma otsuse juurde.

KAALUD
Täna peaks olema väga viljakas päev, aga on oht, et kiirustades näitama, mida teha oskad, võtad endale liiga palju ülesandeid ja ei saa ühtki korralikult täidetud. Keskendu ühele asjale, mida väga hästi oskad ja tee seda hiilgavalt.

SKORPION
Tundub, et teil on kahtlused plaani suhtes, mida te varem pidasite edukaks. Võib-olla on teil õigus kõhelda, kuid mingis etapis peate tegema valiku ja selle juurde jääma. Lõpetage venitamine!


AMBUR
Kas teistel lähtuvad ikka teie huvidest? Võib-olla nad teevad seda, võib-olla mitte, kuid milleks jätta see juhuse hooleks? Raha- ja äriasjad on miiniväli, nii et liikuge hoolikalt ja veenduge, et teid ei peteta.

KALJUKITS
Ülesanne võib osutuda palju raskemaks kui arvasid, aga see pole piisav vabandus alla andmiseks. Kõik, mis on määratud juhtuma, juhtub õigel ajal, nii et ole kannatlik. Läbimurre, mida vajad, ei ole kaugel.

VEEVALAJA
Aita elukaaslasel ja pereliikmetel end sama hästi tunda kui sa ise. See ei pruugi olla lihtne ülesanne, aga see on tehtav ja seda tuleb teha, sest kodune õnn on paljude asjade jaoks hädavajalik.

KALAD
Kuula oma sisetunnet ja käitu vastavalt. Mida rohkem teatud mõtted su peas ketravad, seda tõenäolisem on, et need juhatavad sind suunas, mis on sinu jaoks ainuõige. Sa juba tead vastuseid, kuula ennast.