Nädala horoskoop – 1.-7. juuli 2024

VÄHK
Püüa vältida sõprade ja pereliikmete eest otsustamist, sest ükskõik kui head kavatsused sul on, võid kindel olla, et neile see ei meeldi. Las nad õpivad oma vigadest ja aita neid, kui nad seda vajavad.

JÄÄR
Kui sul oleks kolm soovi, siis millised need oleksid? Keskendu sellele, mida ihaldad rohkem kui midagi muud ja on väga suur võimalus, et saadki selle. Su mõistus on võimas tööriist ja kui sa selle abil palve esitad, siis universum vastab.

SÕNN
Sa ei pruugi aru saada, miks nii palju inimesi praegu sind kiidab, aga sa pead olema teinud midagi, mis kindlustab tähelepanu keskpunktis olemise. Ära raiska aega selle üle juurdlemisele – naudi tähelepanu.

KAKSIKUD
Pole mingit mõtet ärrituda asjade üle, mis on sinu kontrolli alt väljas – sa tead seda. Nii et miks lased millelgi, mida kõik üsna tühiseks asjaks peavad, oma elu tõsiselt raputada? Saa sellest üle – kohe!


LÕVI
Kui teie praegune lähenemine isiklikule või tööalasele probleemile ei tööta, siis on selge, et peate seda käsitlema teistsuguse nurga alt. Mõned inimesed ütlevad, et te olete liiga paindumatu, et muutuda. Tõestage, et nad eksivad.

NEITSI
Pole mõtet püüda oma plaane endale hoida, sest sõbrad, pere ja töökaaslased saavad varem või hiljem neist teada. Kas sul on midagi varjata? Muidugi mitte, nii et anna neile teada, mis sul plaanis on.

KAALUD
Ended on praegu sinu jaoks head, nii et miks sa ikka arvad, et midagi halba on juhtumas? Sa pead aru saama, et kui sa nii mõtled, siis suurendad võimalust, et midagi halba juhtubki. Ole positiivne.

AMBUR
Oled pikalt ja põhjalikult mõelnud, mida teha, nüüd on vaja lihtsalt peale hakata. Ära muretse, et mõnele see ei meeldi – see on su kõige väiksem mure. Tõenäoliselt on nad lihtsalt kadedad.

KALJUKITS
Mõned inimesed võivad olla hämmastavalt rumalad, kuid see ei muuda neid targemaks, kui teete nende vigadest suure numbri. Nad on need, kes nad on, ja see ei muutu. Kui võimalik, siis lihtsalt hoidke nendest eemale.

VEEVALAJA
Sa pead pingutama, et alustatu lõpule viia, sest kui veel rohkem maha jääd, siis võib olla võimatu järje peale saada. Sulge oma meeled segajatele ja keskendu sellele, mille pead kindlasti tehtud saama.

SKORPION
Kui kavatsed tõsiselt muuta harjumusi ja rutiine, millest enam kasu ei ole, siis praegu on alustamiseks parim aeg. Mitte ainult vanadest harjumustest loobumiseks – sa võid otsustada muuta kogu oma eluviisi.

KALAD
Ükskõik, millised plaanid oled selleks nädalaks teinud, pead leidma aega üksi olemiseks ja mõtlemiseks, mis suunas su elu liigub. Ja kui jõuad järeldusele, et mitte kuhugi, siis tuleb selles osas midagi ette võtta.